Magdalena Boczarska jest ekspertem od kobiecego seksu

Prawdą jest, że kiedy aktor lub aktorka zagrają konkretną rolę, to widzom tak ona zakorzenia się w głowie, że przenoszą ją do rzeczywistości. Potwierdzali to niejednokrotnie Adam Woronowicz, czy Artur Żmijewski, którzy grali w serialach lekarzy.

Podobne jest w przypadku Magdaleny Boczarskiej, która zagrała wspaniałą rolę seksuolog Michaliny Wisłockiej w filmie "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" w reżyserii Marii Sadowskiej. Aktorka w rozmowie z "Faktem" zdradziła ostatnio, że kobiety zaczepiają ja na ulicy i proszą o porady w sprawie seksu.

To dość urocze, że uchodzę za kompendium wiedzy, jeśli chodzi o edukację seksualną. Do tej pory zdarza mi się, że kobiety zaczepiają mnie i pytają o porady w sprawach seksu. – powiedziała  Magdalena Boczarska

Aktorka przyznaje, że do roli bardzo dokładnie musiała zapoznać się z książką "Sztuka kochania", dlatego pytania dotyczące seksu jej nie krępują i chętnie pomaga kobietom.

Prawda jest taka, że książkę „Sztuka kochania” mam już tak opracowaną, że od razu wiem, do którego rozdziału odesłać te kobiety – dodaje aktorka

Magdalena Boczarska - aktorka wszechstronna

Magdalena Boczarska chyba najbardziej zapadła widzom w pamięci, kiedy zagrała Michalinę Wisłocką w filmie "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". To historia najsłynniejszej seksuolog czasów PRL-u, która uparcie walczyła o wydanie książki, która na zawsze miała odmienić życie seksualne Polaków.

Znaczącym filmem w karierze Magdaleny Boczarskiej był film z 2010 roku "Różyczka", za który aktorka została nagrodzona Złotym Lwem na Festiwalu Filmowym w Gdyni za najlepszą rolę kobiecą.

Magdalena Boczarska ma na swoim koncie kilka komedii: "Jak się pozbyć cellulitu". "Testosteron", czy "Idealny facet dla mojej dziewczyny". Niedługo będzie można oglądać aktorkę w nowym serialu TVN "Pod powierzchnią", gdzie zagra u boku Bartłomieja Topy. Boczarska wcieli się w rolę polonistki Marty, która będzie zmagać się z dużą traumą po utracie dziecka.