Magdalena Boczarska w nowym serialu bez makijażu

Aktorka Magdalena Boczarska jest jedną z piękniejszych kobiet w polskim show biznesie. Ostatnio możemy ją oglądać w najnowszym serialu TVN-u ,,Pod powierzchnią”. Magdalena gra jedną z głównych bohaterek – Martę Gajewską, która nie może pogodzić się ze stratą synka i zmaga się z depresją. Nowa rola wymaga od Magdaleny Boczarskiej pokazywania się przed kamerą bez makijażu. Czy aktorka mimo to czuje się na planie komfortowo?

Magdalena Boczarska lubi siebie bez makijażu

W wywiadzie dla portalu fakt24.pl, Magdalena Boczarska wyznała, że nie ma problemu z tym, że musi pokazać się bez makijażu.

''A myśli Pan, że gdybym miała z tym problem zgodziłabym się zagrać Wisłocką, kiedykolwiek być postarzoną?''

Jak przyznaje Magdalena Boczarska, metamorfozy do nowych ról sprawiają jej ogromną frajdę. Musi umieć oddzielać życie prywatne od nowej roli, a metamorfoza może jej pomóc wcielić się w zupełnie kogoś innego. Nie tylko gra bez makijażu nie sprawia jej ogromnego problemu. Aktorka przyznaje, że osobiście nie ma problemu z wyjściem bez makijażu i zdecydowanie woli naturalny make-up. Jednak lubi się wystroić i umalować, gdy wymaga tego okazja.

Trzeba przyznać, że aktorka prezentuje się pięknie nawet bez grama podkładu na twarzy. Czterdziestoletnia Magdalena Boczarska zdecydowanie nie wygląda na swój wiek i tego pozazdrości jej każda kobieta!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W poszukiwaniu dobrej energii... Oto jest!  #onset #vibes #mood

Post udostępniony przez Magda Boczarska (@magda_boczarska) Wrz 7, 2018 o 7:38 PDT