Magda Mołek otworzyła dyskusję na temat kobiecości

Magda Mołek zamieściła ostatnio na Instagramie wpis, który wywołał ważną dyskusję na temat kobiecości. Ceniona dziennikarka przy okazji zamieściła swoją fotografię w bardzo naturalnej odsłonie.

- Dla mnie kobiecość to dzikość, pasja, namiętność, które nie mieszczą się w żadnych „foremkach”. Najtrudniejsze w tym jest danie sobie samej przyzwolenia na własną wersję kobiecości. Ale jeśli się na to otworzysz, możesz zacząć nowe życie - napisała Magda Mołek na Instagramie zapraszając jednocześnie swoich fanów na kolejną rozmowę z cyklu "W moim stylu".

Pod wpisem rozpoczęła się gorąca dyskusja na ten temat. Internautki słusznie zauważyły, że kobiecość to "bycie sobą i pozwalanie sobie na wszystko czego pragnie serce i umysł."

Czym dla Polek jest kobiecość?

- Świadoma kobieta to ta która zamienia marzenia w rzeczywistość, a do tego potrzebna jest odwaga.

- Kobiecość to świadomość własnej wartości, to przede wszystkim piękno wewnętrzne, to ciepło.

Kobiecość to naturalność. Tak jak Pani. Bez botoksu , bez brwi pernamentnych , bez rzęs itp

Magda Mołek ceni sobie naturalność

Fani po raz kolejny docenili naturalność Magdy Mołek, która w ostatnim czasie coraz częściej pokazuje się w wersji soute. Dziennikarka ostatni czas spędziła na wypoczynku we Włoszech. Widać klimat śródziemnomorski sprawił, że Magda Mołek bez oporów zamieszczała zdjęcia z wakacji w naturalnym wydaniu.

Pod każdym z nich nie brakowało komentarzy i słów uznania pod adresem dziennikarki. Szczególne poruszenie wywołało zdjęcie Magdy Mołek bez makijażu.

- Pani Magdo jest Pani przepiękną kobietą. Jesteśmy rówieśnicami i uważam, że to mój najlepszy czas - pisze jedna z fanek. Tej wypowiedzi przyklaskuje dziennikarka, podkreślając, że to również jej najlepszy czas.