Magda Mołek wróciła do "DD TVN"

Magda Mołek pojawiła się pierwszy raz po urlopie macierzyńskim jako prowadząca program "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka pojawiła się u boku Marcina Mellera podczas weekendowego wydania programu. Magda Mołek wyglądała kwitnąco i zachwyciła stylizacjami. Widzowie nie kryją radości z powodu powrotu dziennikarki.

"Bardzo mnie cieszy ten powrót! Wygląda Pani przepięknie", "Czekałam na Pani powrót. Nie ma lepszego duetu prowadzących niż Pani i Pan Marcin!", "Uwielbiam Panią!! Nareszcie mogę witać z Panią dzień" - piszą w komentarzach na Instagramie fani dziennikarki.

Magda Mołek pojawiła się podczas jesiennej ramówki TVN, więc wszystko wskazywało na to, że dziennikarka po wakacjach wróci do pracy. Kiedy podczas wrześniowego weekendowego wydania programu "DD TVN", Jolanta Pieńkowska pojawiła się obok Marcina Mellera, widzowie byli zaniepokojeni i zastanawiali się, czy Mołek wróci do pracy. Jednak dziennikarka uspokoiła swoich fanów na Instagramie: "Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa dotyczące mojego powrotu . Wracam do studia wkrótce. Do zobaczenia!" - napisała na początku września Magda Mołek.

Teraz to już pewne, że Magda Mołek na stałe wróciła i będzie co drugi weekend witać o poranku  widzów. Cieszycie się z powrotu dziennikarki?