Magda Mołek zamieściła zdjęcie na Instagramie i się zaczęło

Magda Mołek, która niedawno poinformowała o swoim odejściu z programu "Dzień Dobry TVN" ostatnio odwiedziła Wrocław, gdzie odbywa się festiwal filmowy Nowe Horyzonty. 

"Magda Mołek jest w trzeciej ciąży" - takie plotki pojawiły się w sieci po tym, jak dziennikarka zamieściła "niewinne" zdjęcie, na którym widać, jak zrelaksowana odpoczywa przy kawiarnianym stoliku. Wszystko przez sposób, w jaki usiadła dziennikarka. Wnikliwe ekspertki - Internautki od razu wyciągnęły wnioski i zaczęły gratulować Magdzie Mołek ciąży.

"Pani Magdo jakie to miłe że zechciała się pani podzielić w taki delikatny sposób",

"Oj chyba na 44. urodziny będzie prezent",

"Ten uśmiech jest zapowiedzią nadchodzącego małego szczęścia?",

"Gratulacje Pani Magdo. Jesteś w ciąży?" - takie komentarze pojawiły się pod zdjęciem dziennikarki.

Magda Mołek postanowił uciąć spekulacje i jasno podkreśliła, że nie jest w ciąży i nie ma czego gratulować, a jeśli ktoś chce przysłać jej prezent urodzinowy, to może wskazać adres.

Czy kobieta nie może mieć wystającego brzuszka, bo od razu jest w ciąży?

Magda Mołek publicznie doświadczyła tego, czego na co dzień doświadcza wiele z nas. Sama doskonale pamiętam sytuację, kiedy rok po porodzie wróciłam do pracy i kolega zapytał mnie, czy jestem w kolejnej ciąży. "Nie, nie jestem, po prostu najadłam się" - odpowiedziałam speszona i to mi było głupio, że tak wyglądam. Dzisiaj patrzę na to inaczej i myślę, że w inny sposób bym zareagowała, a przynajmniej powinnam tak zrobić, żeby to on poczuł się nieswojo, a nie ja.

Takich sytuacji doświadcza wiele kobiet, bo my częściej niż panowie mamy taki problem, a u facetów nie wzbudza to podejrzeń. Niejednokrotnie byłam świadkiem, kiedy ktoś chciał ustąpić miejsca kobiecie z "brzuszkiem" myśląc, że jest w ciąży. "Nie to nie ciąża, ja po prostu tak mam!" - mamy ochotę wykrzyczeć to wszystkim na głos.

"To jest absolutnie niewiarygodne, że jak ktoś usiądzie na luzie i ma normalny podkreślę NORMALNY brzuch nie przyrośnięty do kręgosłupa i nie pręży się głupio przed obiektywem żeby było sztucznie, to większość z Was od razu pisze o ciąży" - napisała jedna z Internautek stając w obranie Magdy Mołek. W stu procentach się z tym zgadzamy i zachęcamy do tego, żeby dwa razy się zastanowić, niż komuś zasugerujemy ciążę, czy damy do zrozumienia, że coś jest nie tak.