Magda Mołek w szczerej rozmowie z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Magda Mołek do swojego cyklu rozmów "W moim stylu" na Youtubie zaprosiła ostatnio Małgorzatę Rozenek-Majdan. Dziennikarka ze swoim gościem rozmawiała między innymi o hejcie, jaki w ostatnim czasie spadł na Rozenek po programie "Rozenek cudnie chudnie". Jak przyznała rozmówczyni, nie czyta komentarzy na swój temat i nie zamierza przepraszać za to, że ma energię do działania.

Ja muszę non stop przepraszać i non stop usprawiedliwiać się, że mi się chce. Magda mi się po prostu chce tego robić. Ja się budzę każdego dnia z głową pełną energii, z głową pełną pomysłów, z apetytem na życie.

Magda Mołek o trudach macierzyństwa

Jednym z punktów rozmowy był temat powrotu do formy po ciąży. Magda Mołek szczerze podzieliła się swoimi doświadczeniami z tego okresu. "Ja, kiedy urodziłam drugie dziecko, przez półtora roku sypiałam fatalnie z wiadomych powodów. Jedyne, co mnie stawiało rano na nogi, to był kilogram cukru, to jedyne, co powodowało, że miałam siłę oddychać" - wyznała dziennikarka.

Nie myślałam wtedy o żadnej macie, o żadnych ćwiczeniach, o żadnym szczupłym brzuchu. Miałam to wszystko generalnie w pomie, bo ja chciałam przeżyć. Więc ja rozumiem, że bardzo dużo kobiet ma problem z tym, żeby wyglądać idealnie bardzo szybko po ciąży i bardzo się z nimi identyfikuję.

Magda Mołek wyznała, że do tej pory ukrywa swoje ciało pod ubraniami i nie ma siły, żeby z tym walczyć.

Ja mam do dzisiaj brzuch, ja mam do dzisiaj pomysły na to, jak schować swoją sylwetkę pod ubraniami, ponieważ nie mam tej siły i determinacji, jaką ty masz w sobie, żeby swoje ciało stawiać do pionu. Po prostu nie mam.

Dziennikarka dodała, że podziwia determinację kobiet, takich jak Małgosia Rozenek-Majdan, które chcą to zmienić i to robią.

Magda Mołek niejednokrotnie po urodzeniu drugiego dziecka mówiła o trudach macierzyństwa. "Bycie mamą jest szalenie trudne. Kompletnie nie wierzę w tę wersję macierzyństwa glamour: że wszystko jest piękne, masz czas zrobić paznokcie, pospotykasz się, jesteś w stanie codziennie zrobić trening. No mi to nie wychodzi: - mówiła na wizji programu "Dzień Dobry TVN".

Tak samo ja, jak i dziewczyny, które mnie teraz oglądają, mamy czasem szalenie pod górkę. Ja też tak mam, też mi się czasem chce płakać ze zmęczenia, też czasem wydaje mi się, że to wszystko nie ma sensu. No ale jak każda z nas wstaję, otrzepuję się, idę dalej i sobie radzę. I to jest najbardziej fantastyczne. Naprawdę wierzę w to, że siła jest kobietą. Alleluja i do przodu! - mówiła dziennikarka.

Cały wywiad Magdy Mołek z Małgorzatą Rozenek-Majdan obejrzycie tutaj:

 

Zobacz także: