Magda Mielcarz pomaga kobietom ze schroniska

Modelka i piosenkarka Magdalena Mielcarz, która od lat mieszka w Los Angeles, gdzie pracuje przy sesjach zdjęciowych i nagrywa płyty, teraz bardzo mocno zaangażowała się w pomoc charytatywną. Mielcarz od kilku miesięcy pracuje jako wolontariuszka w Alexandra House, schronisku pomagającym bezdomnym kobietom z dziećmi stanąć na nogi i wrócić do normalnego życia. Modelka podkreśla, że naszym obowiązkiem jest pomoc tym, którzy jej potrzebują. Zwłaszcza kobiety powinny trzymać się razem i zawsze sobie pomagać.

Magda Mielcarz bardzo odnalazła się w nowej roli i całym sercem angażuje się w pomoc kobietom ze schroniska. Pracuje tam po kilka godzin, gotuje obiady, pomaga przy wychowywaniu dzieci. Jak przyznaje na początku podopieczne podchodziły do niej z dystansem, jednak teraz bardzo się z nią zżyły i są  jak siostry, które mogą porozmawiać o wszystkim.

Mielcarz: To mogłam być ja!

Modelka w różnych wywiadach podkreśla, jakie olbrzymie szczęście miała, że trafiła na wspaniałego mężczyznę, ale zdaje sobie sprawę, że zarówno ona jak i my wszystkie mogłyśmy nie mieć tyle szczęścia i musiałybyśmy szukać pomocy w takich miejscach jak schronisko.

Pomoc osobom potrzebującym daje Magdzie olbrzymią satysfakcję i sprawia, że jeszcze bardziej chce się ona zaangażować w tego typu przedsięwzięcia.

Mocno wspieramy Magdę w jej projektach i bierzemy z niej przykład, bo wokół nas jest tyle osób, które potrzebują zainteresowania i pomocy. Wystarczy się tylko rozejrzeć.

Posłuchaj nowego singla Magdaleny Mielcarz "Sister Army":

Zobacz także: