Magda Gessler po długich miesiącach rozłąki znów zawitała w Kanadzie, gdzie mieszka jej ukochany, Waldemar Kozerawski. Restauratorka podzieliła się z fanami dwoma krótkimi wideo, na których wraz z partnerem przygotowuje przyjęcie z okazji kanadyjskiego Święta Dziękczynienia. Ależ tam się dzieje!

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski. Czy mąż Magdy Gessler umie gotować?

W styczniu tego roku media obiegła wiadomość o tajemniczym ślubie Magdy Gessler. Od kilku miesięcy na palcu gwiazdy błyszczy piękna obrączka od Tiffany’ego, więc możemy przypuszczać, że para urządziła niewielką uroczystość tylko dla najbliższych. Ślub był jednak wyłącznie formalnością, ponieważ restauratorka i lekarz tworzą udany związek już od 18 lat.

Ostatnie instagramowe relacje Magdy Gessler tylko potwierdzają, jak dobraną parę tworzy z ukochanym Waldemarem. 

Toronto.Thanksgiving Kanadyjskie. Święto Dziękczynienia. Ja i mój Walduś. Ostatnie przygotowania przed przyjściem gości w tym ważnym dniu dla Kanadyjczyków - napisała restauratorka pod opublikowanym w sieci wideo. 

Pod filmem od razu pojawiły się dziesiątki komentarzy. Jedna z obserwatorek wprost zapytała, jak Waldemar radzi sobie w kuchni: Czy Pani Walduś gotuje? Potrafi Panią czymś zaskoczyć w kuchni? Jakimś pysznym śniadaniem? - dociekała fanka gwiazdy.

Zawsze! Od 18 lat - odpisała jej Magda Gessler.

Uwagę internautów zwróciła również klasycznie urządzona kuchnia oraz doskonałe dopasowanie pary w kuchni. "Ale pięknie!", "Cudowni jesteście", "Udanego świętowania! Jesteście przesłodcy w tej krzątaninie"  - zachwycają się obserwatorzy Magdy.

My również przyłączamy się do życzeń!