Autobiografia Magdy Gessler

Premiera książki opowiadającej o życiu najsławniejszej polskiej restauratorki zaplanowana jest na 16 czerwca. Biografia ma być szczerą i dotychczas nieznaną historią Magdy Gessler. 

Moja droga przed "Kuchennymi rewolucjami" była szalenie interesująca. I myślę, że inspirująca dla kobiet, które myślą, że ich świat się kończy, w momencie, kiedy tak naprawdę się zaczyna – powiedziała Gessler o swojej biografii podczas spotkania na wirtualnych targach książki organizowanych przez Empik. 

Już teraz można zamówić biografię Magdy Gessler w przedsprzedaży. Z okazji premiery książki, gwiazda zaczęła udostępniać na swoim Instagramie archiwalne zdjęcie ze swojego życia. Niedawno restauratorka opublikowała intymną fotografię, za którą kryje się tragiczna historia. 

Magda Gessler pokazała zdjęcie z drugiej ciąży

Restauratorka jest dzisiaj szczęśliwą mamą dwójki dzieci – 38-letniego Tadeusza i 32-letniej Lary. Tadeusz jest synem pierwszego męża gwiazdy, Volkharta Müllera, natomiast Lara jest owocem związku Magdy Gessler i Piotra Gesslera. Gwiazda TVN-u wyznała niedawno, że z Müllerem spodziewała się jeszcze jednego dziecka. Niestety restauratorka poroniła. Była wtedy w szóstym miesiącu ciąży. W programie „Bagaż osobisty” Gessler wyznała, że długo nie mogła pogodzić się ze stratą córki. 

Już w tym czasie dzieci ratowano. Gdyby dziecko było w odpowiedniej klinice. Nie luksusowej, a dziecięcej – powiedziała gwiazda w rozmowie z Andrzejem Sołtysem.

Ta córka miała już imię. Takie, którego nigdy nie powinna mieć. To jest imię, które w mojej rodzinie zawsze się źle kończy. Moja mama też straciła córkę zaraz po urodzeniu. Nazywała się Ania. Moja miała się nazywać Anna Wanda… - dodała. 

Gwiazda niedawno opublikowała zdjęcie z okresu, kiedy była w ciąży z pierwszą córką,

Druga ciąża z Anną Wandą... Portugalia, na łąkach razem z Tadeuszem Müllerem - napisała.

 

Tragedie w życiu Magdy Gessler

Strata córki to nie jedyna tragedia, z jaką musiała zmierzyć się restauratorka. Kiedy gwiazda miała 33-lata, zmarł jej ukochany mąż i ojciec Tadeusza i Anny Wandy, Volkhartem Müllerem. Restauratorka została wtedy sama z 5-letnim synem. W programie „Bagaż osobisty” wyznała, że jej zdaniem traumatyczne wydarzenie, jakim była utrata córki, przyczyniło się do pogorszenia stanu zdrowia jej męża. 

Śmierć córki była powodem nawrotu choroby męża. Nie wierzę w to, że to by się zdarzyło, gdybyśmy nie stracili dziecka przez kompletną nieświadomość lekarzy – powiedziała Magda Gessler w rozmowie z Andrzejem Sołtysem. 

Przypominamy, że mąż restauratorki Volkhartem Müllerem zmarł na nowotwór w 1986 roku. 

Zobacz także: