Magda Gessler znowu komentuje zdjęcia Anji Rubik

Restauratorka Magda Gessler ostatnio na potęgę komentuje na Instagramie. W zeszłym miesiącu nieco się zagalopowała i w niewybrednych słowach skomentowała zdjęcie z najnowszej sesji polskiej top modelki Anji Rubik. Rubik, która ma naturalnie bardzo szczupłą sylwetkę, w Polsce musi się zmagać z oskarżeniami o anoreksję. Takie oskarżenie padło też ze strony Magdy Gessler, która porównała modelkę do więźnia z Oświęcimia. Po publikacji tego komentarza na Magdę Gessler spadła lawina krytyki, a sama Anja Rubik w żaden sposób nie zareagowała na Instagramową burzę. Ostatecznie Gessler, gwiazda "Kuchennych rewolucji", skasowała swój post. 

Tym razem jednak znowu postanowiła skomentować zdjęcie super modelki, którą najwyraźniej bacznie śledzi na Instagramie. Ten komentarz miał chyba na celu zatarcie złego wrażenia po poprzednim o "dramacie i sylwetce z Oświęcimia". 

Pod zdjęciem Rubik z wakacji na Balearach, Magda Gessler napisała rozmarzonym tonem: "To jest ten moment... ta kobieta".

Obserwujący Anję Rubik wytknęli Magdzie Gessler hipokryzję, pisząc m.in. "Pani @magdagessler_official ostatnio Pani krytykowała za chudy wygląd, a teraz Pani chce ocieplić swój wizerunek tym komentarzem ? Jest Pani żałosna"

A co Wy sądzicie o tym niespodziewanym komentarzy najsłynniejszej restauratorki w Polsce? Czy to rzeczywiście udana próba zatarcia złego wrażenia?

Zobacz także: