Magda Gessler jest uodporniona na krytykę i nie przejmuje się złośliwymi komentarzami innych, o czym wielokrotnie mogliśmy się przekonać oglądając produkcję TVN, Kuchenne rewolucje. Od jakiegoś czasu krytyce poddawana jest uroda znanej restauratorki. Gessler zarzuca się nadmierne powiększanie ust. "Pszczoła Cię ugryzła?", "Usta komiczne" – pisali pod zdjęciami Magdy Gessler nieżyczliwi internauci. 

Restauratorka nie wytrzymała, postanowiła odnieść się do przykrych słów obserwatorów. Okazało się, że wygląd jej ust ma związek z problemami zdrowotnymi.

Magda Gessler odniosła się do przykrych komentarzy na temat jej wyglądu: "Wasze okrucieństwo boli"

Ostatnio pod zdjęciami na profilu Magdy Gessler można przeczytać wiele kąśliwych i złośliwych komentarzy na temat wyglądu restauratorki. Wiele osób zarzuca celebrytce nadmierne korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. "Proszę Pani, co się stało z tymi ustami???". Magda Gessler postanowiła odnieść się do przykrych komentarzy wrzucając post na swój profil na Instagramie. Jak się okazuje, wygląd ust restauratorki spowodowany jest paraliżem nerwu.

Raz na zawsze moimi ustami zamknę Wasze usta. Kolejny raz muszę się odnieść. Koniec z fałszem i atakami na mnie. Coś banalnego, co nie powinno być w ogóle tematem do dyskusji – jest. Hejterzy teraz uśmiechają się od ucha do ucha!

Moje usta. A dla Was – dziubek, krzywe, za blade, za czerwone, za duże, niesymetryczne,  zrobione, za małe, ciągle nie zaakceptowane!! Czytam Wasze komentarze pod ostatnim zdjęciem. Nie wierzę. Apeluję!! Kto chce hejtować – DO WIDZENIA! Usta są moje, przeszłam paraliż nerwu... Wasze okrucieństwo boli...

"Ale skoro TE usta tak Was ciekawią, intrygują, nakręcają. To będzie ich jeszcze więcej!! Dla oswojenia i nauki tolerancji. Jestem cierpliwa. Poczekam na tych, którzy zostali w średniowieczu" - kończy wpis na Instagramie Magda Gessler.

PRZECZYTAJ TAKŻE: