Nic chyba bardziej nie rozpala wyobraźni internautów niż nowe związki i rozstania gwiazd. Nie tak dawno prasa rozpisywała się na temat rozstania Magdaleny Cieleckiej z izraelskim przewodnikiem polskiego pochodzenia, Dawidem Wajntraubem. Wcześniej gwiazda nie miała szczęścia w uczuciach, ale jeśli chodzi o ten związek, pokładano wielkie nadzieje – para związana była ze sobą przez ostatnie 5 lat, a Wajntraub rozwiódł się dla Cieleckiej z żoną.

Magda Cielecka ma nowego partnera

Od kilku dni jednak nie mówi się o niczym innym, jak o nowej miłości aktorki. Serwisy internetowe donoszą, że 47-letnia Magdalena Cielecka związała się z kolegą z planu, Bartoszem Gelnerem. Nie byłoby w tym może nic szczególnego gdyby nie fakt, że aktor jest od niej o 16 lat młodszy.

Magdalena Cielecka cierpi na syndrom DDA: to pierwsze tak szczere wyznanie aktorki

Para miała poznać się przed 6 laty na deskach Teatru Nowego. Początkowo aktorów łączyła zwykła znajomość, która z czasem jednak miała przekształcić się w coś więcej. Od sylwestra Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą, ale nie mieszkają razem. Mówi się, że aktorce zależy na ukryciu tej relacji możliwie jak najdłużej – tak duża różnica wieku mogłaby zostać nie najlepiej odebrana w środowisku. Poza tym 31-letni Gelner jest równie niechętny jeśli chodzi o komentowanie i dzielenie się życiem prywatnym co jego nowa partnerka, dlatego żadne z nich oficjalnie nie wypowiada się na temat swojego związku.

Magda Cielecka i Bartosz Gelner są parą

Bartosz Gelner znany przede wszystkich z roli w serialu „Barwy szczęścia” i „Płonące wieżowce” wcześniej związany był przez 4 lata z inną aktorką, Agnieszką Żulewską, ale różnice charakteru miały jednak zdecydować o rozstaniu. W jednym z wywiadów aktor wspominał o romansie z dużo starszą od siebie kobietą – czy miał na myśli Magdę Cielecką?

Czy związek Magdaleny Cieleckiej z młodszym od niej o 16 lat Bartoszem Gelnerem ma szanse przerodzić się w coś na stałe?