Od niedawna polskie celebrytki na Instagramie coraz chętniej pokazują realia swojego życia, kulisy "idealnego" dnia czy rozstępy i cellulit na wyćwiczonej sylwetce. Niewątpliwie ulubienicami internautów są m.in. Ola Żebrowska czy Ola Domańska, które bez ogródek i owijania w bawełnę pokazują swoje życie bez zbędnego retuszu. Do grona influencerek, które chętnie publikują swoje ciało po ciąży dołącza również Maffashion.

Maffashion o ciele po ciąży: "To nie to samo, co było kiedyś"

Znana influencerka i blogerka modowa, Maffashion czyli Julia Kuczyńska na początku 2020 roku ogłosiła swój związek z aktorem, Sebastianem Fabijańskim. Niedługo później para nieoczekiwanie poinformowała, że spodziewa się dziecka. We wrześniu 2020 roku na świat przeszedł Bastian Jan. Blogerka chętnie dzieliła się na swoim profilu postępem powrotu do formy sprzed ciąży, jednak wielokrotnie podkreślała, że to nie jest idealna figura modelki i nic w tym dziwnego. Julia nie ma problemu ze zmieniającą się sylwetką, nieidealną skórą brzucha czy rozstępami. 34-latka niedawno dodała filmik, w którym pokazuje skórę na brzuchu, jednak nie nie zamierza się martwić niedoskonałościami i jak pisze: "To normalne!".

Moja skóra na brzuchu jest, jaka jest. Normalna! Normalna jak u kobiety, która rodziła. Rozciągnięta, pomarszczona, zmieniła się... bo jest skórą! Nie narzekam, bo nie jest źle. Ale nie oszukujmy się... to nie jest to samo, co było kiedyś. I nie musi. Bo ja nic nie muszę - napisała na InstaStory Maffashion.

Jednocześnie Julia odpowiedziała na pytanie jednej z obserwatorek, czy ma za sobą zabiegi poprawiające elastyczność skóry brzucha po ciąży. "Jeszcze nie, ale planuję!" - odpowiedziała.