Madonna zrobiła sobie pierwszy tatuaż

Madonna, a właściwie Madonna Louise Veronica Ciccone już od najmłodszych lat, jako wychowanka szkół katolickich wyróżniała się nietuzinkowym wyglądem i zachowaniem. Swoją karierę zaczynała jako tancerka. Dorabiała również na sesjach zdjęciowych. Jej debiutancki album ukazał się w 1983r. i momentalnie stał się hitem. Jej płyty sprzedawały się w ogromnych nakładach. Cały świat chciał słuchać Madonny!

W ostatnim czasie media i eksperci zarzucali artystce zbyt radykalną zmianę wyglądu i zbyt przesadne eksperymentowanie z zabiegami medycyny estetycznej. Życie Madonny jest pełne zmian i niespodzianek. Zaskakuje nie tylko muzyką i twórczością, ale wizerunkiem, temperamentem i nowoczesnym podejściem do życia. Ma 62 lat, a mimo to, jest odważna i niezależna. Okazuje się, że jest rzecz, której nigdy nie próbowała!

Królowa Popu opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z salonu tatuażu. Co wytatuowała sobie gwiazda? Madonna zafundowała sobie literki LRDMSE na nadgarstku. W ten sposób uhonorowała na ciele szóstkę swoich dzieci: Loudres, Rocco, Davida, Mercy oraz bliźniaczki- Stellę i Esterę. Najstarsze z nich, Loudres (24) oraz Rocco (20) to biologiczne dzieci artystki. Pozostała czwórka jest adoptowana.

Co myślicie o takim pomyśle na tatuaż?

Zobacz także:

Tatuaże dla 16 osobowości: zobacz, co pasuje do Architekta, Wirtuoza, czy Poszukiwacza przygód

Tatuaż w kolorze skóry to hit na blizny i rozstępy. Jak to działa? Tatuażystka wyjaśnia

Zobacz także:

Tatuaż na przedramieniu - najmodniejsze minimalistyczne wzory