Zień dla Biedronki co w kolekcji?

Maciej Zień, przyjaciel gwiazd i zdolny polski designer, niedawno powrócił do projektowania mody. Jego marka ma już za sobą pierwsze pokazy i kampanie po dłuższej nieobecności na rynku, trwają też współprace m.in. z wnętrzarską marką Tubądzin. Maciej Zień ma w zanadrzu jeszcze jednego asa - właśnie ogłoszono współpracę Zień dla Biedronki.

To kolejna współpraca polskiego projektanta z portugalskim sklepem multi branżowym. Wcześniej dla Biedronki projektowało pościel Bohoboco, a Paprocki i Brzozowski wypuścili w sieciówce serię koców i poduszek. Maciej Zień zaprojektował galanterię skórzaną, czyli portfele, torebki, paski oraz rękawiczki.

"Od zawsze niezwykła natura kobiet, ich piękno oraz silne charaktery były dla mnie inspiracją do tworzenia. Moja specjalnie zaprojektowana kolekcja pokazuje kobietom, że każda z nich zasługuje na perfekcyjnie wykonany element galanterii, który podkreśli jej indywidualny styl." mówi Maciej Zień o nowym projekcie.

Zień dla Biedronki ceny

W kolekcji znalazły się dwa modele torebek – ze skóry pikowanej oraz ze skóry saffiano. Każda ma wymiar 20x14x7 cm i posiada pasek będący połączeniem naturalnej skóry oraz łańcuszka w kolorze złotym. Torebki, dostępne w trzech wariantach kolorystycznych, można będzie nabyć w atrakcyjnej cenie 169 zł za sztukę.

Kolekcja Macieja Zienia to także trzy modele portfeli – ze skóry pikowanej, gładkiej oraz ze skóry saffiano. Każdy z modeli dostępny będzie w dwóch kolorach, w cenie 129 zł za sztukę. Do sklepów sieci Biedronka trafią również skórzane paski w czterech wariantach kolorystycznych oraz dwa modele rękawiczek skórzanych, każdy z nich w dwóch kolorach. Paski będzie można nabyć w cenie 59,90 zł za sztukę, a rękawiczki – 69,90 zł za parę.

Zień dla Biedronki kiedy premiera?

Skórzana kolekcja dodatków zaprojektowana na wyłączność dla Biedronki przez Macieja Zienia trafi do wybranych sklepów sieci 23 listopada. Będzie dostępna do 6 grudnia lub do wyczerpania zapasów w różnych kolorach, takich jak: pudrowy róż, wiśniowy, czerwony, czarny, granat oraz szampańskie złoto.

Czekacie?