Przed nami pełnia Księżyca w Bliźniętach, znana także jako Mroźna pełnia Księżyca, Bobrza pełnia Księżyca oraz Ciemna pełnia Księżyca. Srebrny glob ukaże się nam w pełnej krasie 27 listopada 2023. Towarzyszyć mu będzie wyjątkowo magiczna aura, która sprzyja romantycznym spotkaniom. Listopadowa pełnia Księżyca w Bliźniętach rozbudzi miłość. W tym czasie 2 znaki zodiaku mają szansę na wielkie uczucie. Komu los pomoże się zakochać?

Listopadowa pełnia Księżyca w Bliźniętach rozbudzi miłość

Pełnia Księżyca w Bliźniętach 27 listopada 2023 to ważna data. To ostatnia jesienna pełnia, która zamyka pewien cykl przyrody. Kolejna pełnia Księżyca otwiera już sezon zimowy i pojawi się równo za miesiąc, 27 grudnia 2023. Tym samym listopadowy Mroźny Księżyc zamyka jeden rozdział w naszym życiu i robi miejsce na to, co nowe. Znak Bliźniąt wskazuje zaś, że czeka nas zmiana, ruch i spotkania towarzyskie.

W czasie pełni Księżyca w znaku Bliźniąt wiele z nas zacznie rozmyślać nad swoim życiem uczuciowym. Moc Luny ześle refleksję i każe uważniej obserwować zachowanie partnera lub partnerki (również potencjalnych partnerów). Do głowy mogą nam przyjść podchwytliwe pytania, rozważania typu "co by było, gdyby..." oraz różnego typu próby. Warto pamiętać o tym, by nie przesadzić w testowaniu uczuć drugiej strony. Lepiej skupić się na szczerej rozmowie i skorzystaniu z romantycznej aury. Na największe zmiany muszą przygotować się zaś 2 znaki zodiaku.

Zobacz też:

W czasie pełni Księżyca 2 znaki zodiaku mają szansę na wielkie uczucie

Listopadowa pełnia Księżyca rozbudzi pragnienie zmiany w życiu miłosnym u wielu z nas, a najmocniej wpłynie na uczucia Bliźniąt i Strzelców. Osoby spod tych znaków zodiaku wraz z energią pełni najdzie refleksja związana z ich sytuacją sercową. Co z tego wyniknie?

Samotne osoby o znakach Bliźniąt i Strzelców poczują potrzebę odnalezienia swojej bratniej duszy, nawet jeśli na ogół wolą być wolne i beztroskie. Dodatkowo w tę stronę popchnie ich rozpoczynający się "sezon kajdanek". Szukanie drugiej połówki najlepiej rozpocząć już teraz, ponieważ w okresie pełni Księżyca, 27 listopada, mają szansę na wielkie uczucie i jego rozkwit. Aura Mroźnego Księżyca sprawi, że te znaki zodiaku zechcą wyznać miłość bliskiej osobie.

Natomiast Strzelce i Bliźnięta, które są już w związkach, będą czujnie przyglądać się swojej sytuacji. Część z nich dostrzeże na nowo zalety partnera, ich poświęcenia i przypomni sobie, co połączyło ich na początku znajomości. Dotyczy to zwłaszcza takich par, w których znajdują się właśnie Strzelec i Bliźnięta. Pełnia Księżyca połączy ich jeszcze mocniej, niż dotychczas.

Zobacz także:

Nie wszyscy będą jednak czuli się w ten sposób. Nawet Księżyc w pełni ma bowiem swoją ciemną stronę. Istnieje ryzyko, że osoby spod znaków Strzelca i Bliźniąt, które są związane z innymi znakami, porzucą partnera, z którym źle im się układa i zakochają się na nowo w kimś zupełnie innym niż wcześniej. Wszystko zależy od tego, co przyniesie im los 27 listopada 2023.

Przeczytaj także: