Jakie wróżby robić w andrzejki? Najpopularniejsze z nich to lanie wosku, wróżenie ze skórki jabłka, czy chiromancja, czyli wróżenie z ręki. Jeśli masz dość tych znanych zabaw andrzejkowych, wypróbuj inną, ciekawą przepowiednię. Wykonasz ją równie łatwo, ale pamiętaj o ważnym składniku. Liść laurowy w andrzejki czyni cuda w miłości. Dodaj go do znanej wróżby, a wskaże ci przyszłość. To niezwykła przepowiednia, zwłaszcza dla poszukujących bratniej duszy.

Liść laurowy w andrzejki czyni cuda

29 listopada obchodzimy andrzejki, czyli wieczór wróżb, przepowiedni i podpowiedzi w codziennych wyborach. Do magii uciekamy się w sprawach zawodowych, finansowych, domowych, ale najwięcej pytań dotyczy sfery miłosnej. Warto wykonać znaną wróżbę z kubków. Do jej przygotowania potrzebujesz kilku kubeczków (zwykłych lub papierowych, ale nie mogą być przezroczyste) oraz symbolicznych przedmiotów:

  • monetę na bogactwo,
  • klucz na zmianę mieszkania,
  • pierścionek na nowy związek i ślub,
  • cukierek na słodkie życie lub powiększenie rodziny,
  • zapałkę na zapowiedź kłopotów.

Do tej znanej wróżby dodaj liść laurowy jako zawartość kolejnego z kubków. Ten symbol czyni cuda w miłości. Wylosowanie liścia laurowego w andrzejki oznacza wielkie szczęście oraz rychłe spotkanie osoby, która będzie miłością twojego życia i zmieni wszystko o 180 stopni. Taka wróżba dotyczy wszystkich osób, również tych w związkach.

Tylko jeden szczegół może zakłócić tę wróżbę, dlatego trzeba dokładnie przyjrzeć się, jak wygląda wylosowany liść laurowy w andrzejki.

Zobacz też:

Dodaj liść laurowy do znanej wróżby, ale uważaj

Kiedy we wróżeniu z kubków w andrzejki wylosujesz liść laurowy, czeka cię wielka miłość, która może odmienić twoje życie. Warto jednak przyjrzeć się, jaki liść laurowy wpadł twoje ręce. Pewien szczegół na liściu może symbolizować znaczący szczegół w tej wróżbie. 

Jeśli wylosowany liść laurowy w andrzejki ma dziury lub jest wyszczerbiony, taka wróżba wskazuje, że nadchodząca wielka miłość nie będzie wolna od wad. Możliwe, że czeka was uczucie opisywane jako bliźniaczy płomień, czyli wielką miłość, która wywraca cały świat do góry nogami, ale także wprowadza sporo kłótni, emocji i zawirowań.

Zobacz także:

Uwaga, jeśli wylosowałaś liść laurowy w andrzejki, ale nie chcesz, żeby wróżba się spełniła, ponieważ jesteś szczęśliwa w obecnym związku, możesz uniknąć tego losu. Przeprowadź w takim wypadku rytuał odcięcia, który zabezpieczy cię przed niechcianymi przygodami i prewencyjnie odetnie od wskazanej przez wróżbę osoby.

Przeczytaj także: