Linia Anioła Stróża na dłoni - co oznacza?

Linia Anioła Stróża nazywana inaczej linią Marsa lub drugą linią życia. Linia Anioła Stróża sprowadza na swoich posiadaczy szczęście. Sprawia też, że osoby nią obdarzone są "chronione" przez nadprzyrodzone moce przez całe swoje życie. Osoby posiadające Linię Anioła Stróża mają silny charakter i odnoszą w życiu sukcesy. Nie poddają się i są wytrwali w dążeniu do celu. O posiadaczach niezwykłej linii mówi się, że przez całe życie jakaś siła wyższa sprawuje nad nimi opiekę. Osoby mające na dłoni linię Anioła Stróża bardzo często wychodzą cało z wypadków, ciężkich chorób.

Właściciele Linii Anioła Stróża mają bardzo silny charakter i nie ma takiego problemu, którego by nie pokonali. Nie załamują się z byle powodu i nie użalają nad sobą. Kiedy postawią sobie jakiś cel, to skrupulatnie go realizują. Dzięki temu właściciele Linii Aniołów zawsze osiągają sukces. Są panami swojego życia, które sami reżyserują. Czuwa nad nimi anioł, który dodaje im sił. To właśnie o takich osobach mówi się, że są w czepku urodzone.

Zapewne każdy kto czyta ten artykuł od razu chce sprawdzić, czy posiada Linię Anioła Stróża na swojej dłoni. Jak to sprawdzić i gdzie dokładnie znajduje się tajemniczą Linię Anioła Stróża na dłoni? Czy ma znaczenie czy Linia Anioła Stróża znajduje się na prawej dłoni czy lewej? Sprawdź, czy masz Linię Anioła Stróża.

Fot. Linia Anioła Stróża na dłoni

Linia Anioła Stróża - gdzie jest?

Jak znaleźć Linię Anioła Stróża na swojej dłoni? Tajemnicza linia anioła stróża biegnie równolegle do linii życia, ale zwykle jest położona bliżej kciuka. Jest krótsza i mniej wyraźna niż linia życia, jednak podobno im jest dłuższa, tym lepiej dla jej posiadacza.

Czy Linia Anioła Stróża na prawej dłoni oznacza to samo co na lewej?

Zobacz także:

Linia Anioła Stróża na prawej dłoni

Okazuje się, że nie. Co ciekawe, Linia Anioła Stróża na lewej dłoni pojawia się już w momencie narodzin, w przeciwieństwie do tej samej linii, która na prawej dłoni może pojawić się w dowolnym momencie życia.

Dowiedzcie się więcej o Linii Anioła Stróża z filmiku poniżej:

Linie na dłoni - co przynosi szczęście?

Jeśli nie zauważyłaś na swoich dłoniach Linii Anioła Stróża, nie musi oznaczać to, że nie masz w życiu szczęścia. Kolejnym dobrym znakiem jest układ linii w kształcie litery M. Mówi się, że jej posiadaczami byli wielcy prorocy i przywódcy.

Oczywiście to tylko wierzenia i należy podchodzić do nich z przymrużeniem oka.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Chiromancja, czyli wróżenie z dłoni, sięga historią aż do starożytności. Już wtedy zaczęto fascynować się tą tajemniczą sztuką. Według starodawnej praktyki, ludzkie dłonie potrafią dostarczyć wielu informacji o człowieku, których na pierwszy rzut oka nie jesteśmy w stanie zobaczyć.

Większość ludzi posiada sześć linii:

  • linię życia,
  • linię głowy,
  • linię serca,
  • linię losu,
  • linię słońca,
  • linię Merkurego.

Jednak niektórzy zostali obdarzeni wyjątkowymi liniami. Jedną z nich jest Linia Anioła Stróża.