Aktorka Lily Collins, a dla wielu z was po prostu odtwórczyni roli "Emily w Paryżu" wzięła ślub! Odbył się 4 września, jednak dopiero teraz gwiazda zdecydowała się ogłosić radosną nowinę i podzielić się pamiątkowymi fotografiami wykonanymi na łonie natury. 

Lily Collins wzięła ślub - zdjęcia

Lily Collins - aktorka, a prywatnie córka legendarnego muzyka zespołu Genesis, Phila Collinsa została mężatką. Informację o ślubie przekazała za pośrednictwem Instagrama. Pod jednym z pamiątkowych postów napisała, że poślubienie Charliego McDowella uczyniło ją szczęśliwszą niż kiedykolwiek.

Nigdy nie chciałam być kimś bardziej niż twoją, a teraz mogę być twoją żoną. 4 września 2021 oficjalnie staliśmy się sobą na zawsze. Kocham Cię - napisała.

W kolejnym poście aktorka dodała, że nigdy nie była szczęśliwsza, a pod ostatnim zdjęciem podsumowała ślubny weekend.

To, co zaczęło się niczym bajka, jest teraz moją rzeczywistością. Nigdy nie będę w stanie właściwie opisać, jak nieziemski był ten miniony weekend, ale magiczny to całkiem dobre słowo.

Internet podbija suknia ślubna Lily Collins. W tym szczególnym dniu aktorka miała na sobie zjawiskową, koronkową kreację projektu Ralpha Laurena. Jeśli chodzi o makijaż i fryzurę, zdecydowała się na ślubną klasykę - delikatny makijaż podkreślający urodę i gładkiego, nisko upiętego koka. Jesteśmy pewne, że wiele panien młodych będzie się nią inspirowało!

Pan Młody miał na sobie czarny, welurowy garnitur.

Gwieździe zaślubin pogratulowały m.in. Reese Witherspoon i Vanessa Hudgens, przyjaciółka z planu "Emily w Paryżu" - Ashley Park oraz serialowy ukochany - Lucas Bravo.

My również serdecznie gratulujemy!

Więcej zdjęć ze ślubu Lily Collins i Charliego McDowella znajdziecie w naszej galerii.

Kim jest Charlie McDowell, mąż Lily Collins?

Charlie McDowell urodził się 10 lipca 1983 roku w Los Angeles. Pochodzi z artystycznej rodziny - jest synem aktorskiej pary Malcolma McDowella i Mary Steenburgen. Jest reżyserem. Na koncie ma takie produkcje, jak "Czworo do pary", "Odkrycie", czy popularny serial HBO, "Dolina Krzemowa".