LIF life is food. Kochamy jedzenie i chcemy się z Wami dzielić tym, co w nim najlepsze. Przykładamy olbrzymią wagę do procesu przygotowywania dań, aby były one jak najmniej przetworzone, świeże i pełne wartości odżywczych.

Nasze menu układamy tak, żeby każdy mógł w nim znaleźć coś dla siebie. Mamy w ofercie dania ze świeżego mięsa i ryb, a także dania dla wegan i wegetarian oraz pozycje bezglutenowe.

Oferujemy pełny catering, możliwość dodatkowego nagłośnienia i oświetlenia, współpracujemy z firmami eventowymi, DJ’ami oraz animatorami.

Znajdujemy się w sercu starego Mokotowa, w pobliżu stacji metra Racławicka, w sąsiedztwie Ogrodu Jordanowskiego, placu zabaw, niedaleko od mokotowskich centrów biznesowych. Nasze wnętrza charakteryzują się nowoczesną, loftową architekturą w naturalnej kolorystyce, przełamaną dzięki użyciu żywej roślinności oraz starego drzewa.

Oferujemy możliwość wynajęcia całej restauracji lub jej części na wydarzenia firmowe i rodzinne takie jak: szkolenia całodniowe, prezentacje, imprezy firmowe, konferencje prasowe, przyjęcia urodzinowe, przyjęcia weselne, chrzciny, komunie.

Do Państwa dyspozycji jest parter i piętro restauracji o łącznej powierzchni 220 m2.

Na piętrze posiadamy jasną, loftową, przestronną, wydzieloną salę, z możliwością dowolnej aranżacji, którą mogą Państwo wynająć na wyłączność:

• powierzchnia sali 115 m2,

• pojemność w ustawieniu konferencyjnym – 60 osób

• pojemność na imprezę „koktajlową” - 80 osób

• pojemność na kolację „zasiadaną” – 50 osób  

 

Kontakt:

Restauracja LIF

Al. Niepodległości 80

tel730 500 730

manager@restauracja-lif.pl