Klasyczne formy na jesień 2018

Mięsiste, ciepłe swetry, ciężkie, oversizowe marynarki i płaszcze maksi to najważniejsze elementy garderoby, na które marka LeBrand od początku swojego istnienia stawiała największy nacisk. W kolekcji znajdziemy tkaniny z wyraźną strukturą, skóry naturalne oraz ponadczasowe klasyki jak jeansy czy wełniane trencze maksi. Modele jak zawsze dostępne są w określonej gamie kolorystycznej, bieli, szarościach, beżach i czerni.

Paulina Pyszkiewicz, projektantka i właścicielka tego polskiego brandu o francuskim rodowodzie jest wielką fanką klasyki, co widać w każdej z kolekcji. Dobrej jakości materiały przeszktałca w ponadsezonowe płaszcze, sukienki z metką LeBrand proponuje nosić zarówno na co dzień jak i na większe wyjście (tzw. model uniwersalny), koszulom nadaje sznyt "francuskości", który sprawia, że założymy je równie chętnie do pracy - zestawiając z jeansami, co na kolację z partnerem.

Wężowy wzór hitem jesieni

W każdym sezonie wśród klasyki pojawia się modny wzór - tej jesieni będzie to wężowa łuska na spodniach, spódnicach i kaszkietach. LeBrand może i jest minimalistyczny i proponuje tradycyjne sylwetki, ale z pewnością nie jest nudny. Wężowy płaszcz o prostym kroju lub spodnie z wysokim stanie świetnie wyglądają z prostymi topami i koszulowymi bluzkami.

Za te smaczki i edukację Polek z zakresie tworzenia bardzo kobiecej i eleganckiej garderoby, uwielbiamy LeBrand.

 

A post shared by LeBRAND (@lebrand_warsaw) on Aug 27, 2018 at 10:14am PDT