Lara Gessler odnalazła szczęście w byciu mamą

Córeczka Lary Gessler ma już prawie pół roku. Szczęśliwa i pękająca z dumy młoda mama nie szczędzi nam jej uroczych zdjęć w mediach społecznościowych. W macierzyństwie gwiazda ewidentnie odnalazła wielkie spełnienie. Wyznania miłości, zdjęcia z porannych pieszczot, z kąpieli - to jedne z najsłodszych i najliczniej lajkowanych zdjęć na profilu Lary. Jedno z ostatnich zdjęć wrzuconych przez gwiazdę może z nimi śmiało konkurować, mimo że nie ma na nim córeczki gwiazdy.

Lara Gessler: długie nogi młodej mamy budzą zachwyt

Zdjęcie, które wzbudziło zachwyt internautów przedstawia Larę Gessler w eleganckiej stylizacji i z laptopem na kolanach. Z podpisu wynika, że powrót po świętach do pracy, wzbudza w gwieździe tyle samo entuzjazmu, co w większości z nas. Życie. Ale co innego przykuło uwagę obserwatorów.

"Te twoje nogi", "Hot, hot" -  to najczęściej powtarzane pod zdjęciem komentarze. Nic dziwnego, na pierwszym planie widać oszałamiające, długie nogi młodej mamy, których szczupłość podkreślają jeszcze szykowne, czarne rajstopy w paryskim stylu. Niezwykle modny w tym sezonie model pochodzi z kolekcji marki Fiore.

Zazdrościmy nie tylko genów, ale też mobilizacji do szykowania się do pracy na home office. Według ekspertów takie rutynowe przyzwyczajenia, jak ścielenie łóżka, poranna gimnastyka czy ubieranie się tak, jakbyśmy wybierali się do biura, poprawia naszą efektywność. Jedno jest  pewne - taka stylizacja z seksownymi rajstopami w roli głównej, na pewno poprawi nasze samopoczucie.