Lara Gessler w zaawansowanej ciąży wypoczywa na wakacjach

Lara Gessler już wkrótce powita na świecie swoje drugie dziecko. Znana restauratorka do tej pory nie zdradziła płci dziecka. Fani zastanawiają się, czy córeczka Gessler Nena będzie miała siostrzyczkę czy braciszka.

Gwiazda korzysta z ostatnich chwil przed porodem i aktualnie przebywa z mężem na wakacjach w Meksyku. Jak przyznaje to już ostatnia podróż przed porodem.

- Raj jest tam, gdzie my. Jest w nas. Zdałam sobie sprawę z tego, że jeśli nie poukładamy sobie pewnych rzeczy w głowie i relacjach, to żadna podróż nie pomoże. Będzie tylko odklejającym się plastrem, na niegojącej się ranie.

Lara Gessler w pięknych słowach dziękuje mężowi

Widać, że podróż i wypoczynek służy Larze Gessler. Zresztą po zdjęciach na Instagramie wnioskujemy, że podczas wakacji parze towarzyszy Magda Gessler, która z pewnością pomaga w opiece nad córeczką, a przyszła mama może wypocząć.

Lara Gessler w swoim najnowszym wpisie zwróciła się w specjalnych słowach do swojego męża Piotra Szeląga.

Dziękuję Ci, bo dzięki Tobie jestem w miejscu w życiu, o którym marzyłam. Ze spokojnymi myślami, zakochanym sercem i niekończącą się wdzięcznością. To dzięki Tobie tu jest prawdziwy raj - napisała.

Piotr Szeląg postanowił w komentarzu odpowiedzieć swojej żonie:

Tak, mój raj jest w głowie i w sercu, kiedy jestem przy Tobie.

Restauratorka zdaje sobie sprawę, to to już ostatnia tak daleka podróż przed porodem, który nastąpi już niedługo. Gessler jest już bowiem w drugim trymestrze ciąży.

- Pewnie to nasza ostatnia tak daleka podróż, na jakiś czas. Robi się już ciężko latać tak długo w 3,5 osoby. Tym czasem Was całuję. Dbajcie o siebie i swoje raje.

Przeczytaj także:

Zdjęcia Lary Gessler z wakacji zachwyciły fanów na Instagramie

Lara Gessler promienieje w ciąży. Każde jej zdjęcie zamieszczone na Instagramie jest szeroko komentowane. Widać, że Lara podchodzi do swojego ciała w ciąży z wielką akceptacją. Dowodem na to jest jedno z jej ostatnich zdjęć w bikini.

- Lara wyglądasz absolutnie najpiękniej - pisała w komentarzach Zosia Zborowska.

Najnowsza stylizacja Lary Gessler w ciąży szczególnie nas zachwyciła. Gwiazda w zestawie w kolorze koralowym na tle rajskiego krajobrazu wygląda obłędnie. To zdecydowanie inspiracja dla przyszłych mam, które szukają nowoczesnych stylizacji w ciąży. My przygotowałyśmy dla Was ciążowe looki, dzięki którym będziecie wyglądać modnie i czuć się kobieco. Zobaczcie je:

To Cię może zainteresować: