Lady Gaga rozstała się z narzeczonym Christiano Carino

Taką informację przekazał mediom rzecznik artystki. W rozmowie z Associated powiedział, że związek Lady Gagi i Christiano Carino zakończył się, nie podał jednak powodów rozstania. Sama artystka póki co również nie komentuje sprawy, choć chyba nikt nie jest zaskoczony brakiem happy endu. Podejrzenia, że romans umarł, trwają już od dawna. Jakiś czas temu fani Lady Gagi odkryli, że piosenkarka przestała obserwować konto Christiano Carino na Instagramie. Do tego, na gali rozdania Grammy 2019 pojawiła się sama, a na jej palcu zabrakło pierścionka zaręczynowego. Podczas odbierania nagrody nie zająknęła się nawet słowem o swoim narzeczonym.

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Informacja o rozstaniu z pewnością nie uciszy plotek o rzekomym romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera, którzy wcielili się w parę kochanków w nominowanym do Oscara filmie „Narodziny Gwiazdy”. Wiele wskazuje na to, że łączy ich coś więcej także poza ekranem. Lady Gaga i Bradley Cooper nie szczędzą sobie czułości, a podczas wspólnego występu w Las Vegas na scenie wręcz iskrzyło. Atmosferę dodatkowo podgrzała piosenkarka, publikując w Walentynki zdjęcie swojego nowego tatuażu nawiązującego do sceny w „Narodzinach gwiazdy”, w której główni bohaterowie się poznają. Najciekawsze jest jednak to, że sami zainteresowani nie dementują plotek, a wręcz zdają się je podsycać.

Lady Gaga zostawiła narzeczonego dla Bradleya Coopera?

Lady Gaga i Christiano Carino zaczęli się spotykać na początku 2017 roku, po występie gwiazdy na Super Bowl. W 2018 roku 50-letni agent gwiazd oświadczył się artystce, pojawiły się nawet pierwsze doniesienia na temat planowanego ślubu. Lady Gagę czekał jednak intensywny rok, w związku z promocją filmu „Narodziny gwiazdy”, więc plany zostały przełożone na później. Dziś wiemy już, że do ślubu nie dojdzie. Czy Lady Gaga zrobiła to dla Bradleya Coopera? Ciężko wyobrazić sobie, że aktor zostawiłby matkę swojego dziecka, Irinę Shayk, z którą spotyka się od 2015 roku. Ewidentnie jednak coś jest na rzeczy. Do tej pory sądziliśmy, że podsycanie plotek o romansie to tylko element strategii promocyjnej filmu tuż przez oscarową galą, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Teraz zaczynamy się nad tym zastanawiać. Być może wspólny występ Lady Gagi i Bradleya Coopera podczas Oscarów 2019 rzuci nowe światło na te spekulacje.