Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Plotki na temat romansu Lady Gagi i Bradleya Coopera nie cichną od czasu ich występu na żywo podczas koncertu Lady Gagi w Las Vegas. Ich wspólne wykonaniu utworu "Shallow", kiedy to piosenkarka szaleńczo wpatrywała się w Bradleya zachwyciło miliony fanów na całym świecie. Atmosferę podsycał fakt, że jeszcze przed oscarową galą, Lady Gaga rozstała się ze swoim narzeczonym Christiano Carino, o czym media poinformował rzecznik artystki, a także zdecydowała się na tatuaż inspirowany filmem "Narodziny gwiazdy". Artystka do tej pory nie skomentowała powodu ich rozstania.

Lady Gaga o romansie z Bradleyem Cooperem

Podczas gali Oscary 2019 Bradley Cooper pojawił się w towarzystwie swojej partnerki Iriny Shayk, z którą wychowuje dziecko. Pojawienie się tej gwiazdorskiej pary zdaniem wielu jest dowodem na to, że romans pomiędzy Lady Gagą i Bradleyem Cooperem to tylko plotki wyssane z palca. Wprawdzie podczas występu na żywo Lady Gaga i Bradley Cooper stworzyli niesamowitą atmosferę śpiewając "Shallow", to ich występ pokazuje więź, jaka zrodziła się pomiędzy nimi na planie filmu "Narodziny gwiazdy".

Lady Gaga po raz pierwszy skomentowała plotki na temat romansu z Bradleyem Cooperem. Piosenkarka na swoim Instagramie opublikowała post, w którym w jednym zdaniu określiła relację ich łączącą.

Nie może być nic bardziej wyjątkowego od dzielenia tego momentu na Oscarach z prawdziwym przyjacielem i artystycznym geniuszem - napisała Lady Gaga na swoim Instagramie

Była żona o romansie Bradleya Coopera z Lady Gagą

Była żona Bradleya Coopera również pokusiła się o skomentowanie plotek na temat romansu Bradleya z Lady Gagą. Internauci pośród wielu komentarzy w mediach społecznościowych wychwycili ten, który napisała była żona Coopera, aktorka Jennifer Esposito. Trzeba przyznać, że jej komentarz jest dość wymowny.

Jennifer Esposito zamieściła komentarz pod wpisem komika Davida Spade'a na Instagramie, który napisał: "Czy jest szansa, że tych dwoje uprawia ze sobą seks?"Była żona Bradleya Coopera skomentowała post krótkim stwierdzeniem: "Ha".

Bradley Cooper i Jennifer Esposito byli małżeństwem tylko przez cztery miesiące w latach 2006-2007 i rozstali się w bardzo niemiłej atmosferze, stąd zapewne taki, a nie inny komentarz na temat romansu jej byłego męża.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

(Jennifer Esposito & Bradley Cooper, married from 2006-2007.) #CommentsByCelebs

Post udostępniony przez Comments By Celebs (@commentsbycelebs) Lut 25, 2019 o 2:55 PST

Myślicie, że komentarz Lady Gagi na temat romansu z Bradleyem Cooperem utnie wszelkie spekulacje?