Lady Gaga jako "czarna wdowa" i Jared Leto... nie do poznania. Jest zwiastun "House of Gucci". Mamy ciarki! Kiedy premiera filmu?

Oczekiwania co do filmu Ridleya Scotta "House of Gucci" rosną proporcjonalnie do kolejno ujawnianych informacji z planu czy w kontekście obsady. Każde zdjęcie czy podejrzana z backstage'u stylizacja, obiega sieć w natychmiastowym tempie. Świeżo opublikowany zwiastun doprowadził już do wrzenia nie tylko fanów mody, biografii i Lady Gagi, ale też tych, tęskniących za latami 90.  - pełnymi luksusu i przepychu. 

Lady Gaga  rytm hitu Blondie "Heart of glass" wychodzi z luksusowego hotelu pewnym krokiem. Wielkie futro, ciemne okulary zakrywające twarz i żadnego umiarkowania w kwestii biżuterii - to kwintesencja włoskiego stylu Patrizii Reggiani, kobiety o niechlubnym przydomku "Czarna Wdowa". Dlaczego?  Bohaterka "House of Gucci" w 1997 r. została aresztowana za zlecenie zabójstwa byłego męża, Maurizio Gucci.

Przepych, sława, wielkie pieniądze, seks, imprezy i zjazdy śnieżnymi stokami, nie tylko te dosłowne - tak wyglądało imperium rodu Gucci u szczytu popularności. Dlatego film Ridleya Scotta wzbudza tak wielkie emocje. 

Zobacz zwiastun filmu:

"House of Gucci": o czym jest film? Kiedy premiera filmu?

Film "House of Gucci" oparty jest na podstawach głośnej powieści Sary Gay Forden pt. „Gucci. Potęga Mody, Szaleństwo Pieniędzy, Gorycz Upadku”. Produkcja będzie opowiadać o kulisach śmierci Maurizia Gucci (w tej roli Adam Driver) – wnuka założyciela włoskiego domu mody Gucci. Obok niego i oczywiście Lady Gagi, w głównej roli Patrizii Reggiani, zobaczymy Jareda Leto (spektakularna metamorfoza!), Jeremy'ego Ironsa, Ala Pacino i Camille Cottin. Scenariusz do filmu na podstawie książki napisał Robert Bentivegna. Za zdjęcia odpowiada polski operator Dariusz Wolski. 

Na razie musimy też ostudzić nasze emocje, bo wiadomo jedynie tyle, że premiera w Stanach Zjednoczonych zapowiedziana jest na 24 listopada.

 

Zobacz także: