Oto kilka wiosennych propozycji na stylizacje fryzur z wykorzystaniem kwiatów. To modny i odświeżający trend odpowiedni do każdych włosów!

FRANCUSKA ELEGANCJA

Spryskaj włosy nabłyszczającym sprayem. Wysusz, wygładzając szczotką. Zaczesz wszystkie pasma do tyłu. Nad karkiem spleć z nich płaski koszyczek i upnij go spinkami. Z boku przypnij dużą białą chryzantemę z jedwabiu.

MADAME DE POMPADOUR

Spryskaj włosy sprayem dodającym objętości. Wysusz. Zrób z boku krótki przedziałek. Na czubku głowy przypnij specjalną gąbkę do robienia koka. Lekko natapiruj pasma, nadając im zmierzwiony wygląd. Następnie zrób na gąbce kok typu banan, ukrywając ją. Włosy z tyłu upnij wsuwkami. Polakieruj. Na koniec załóż na głowę cienką opaskę (chowając ją we włosach) z dużym kwiatem z boku.

ZDOBIONE MUŚLINEM

Spryskaj włosy lotionem wygładzającym. Zrób z boku przedziałek. Wysusz pasma, przeczesując je szczotką. Część włosów załóż do tyłu, kilka kosmyków skieruj do przodu, na ramiona. Załóż na głowę jedwabną opaskę ozdobioną kwiatami i muślinowym welonem.

Z KWIETNYM WIANKIEM

Spryskaj włosy sprayem wygładzającym. Wysusz, przeczesując pasma niezbyt szeroką, płaską szczotką. Rozgarnij delikatnie grzywkę na środku i załóż wianek z drobnych kwiatków.

LUŹNO SKRĘCONE

Nanieś na włosy fluid wygładzający. Zrób przedziałek. Wysusz włosy, przeczesując grzebieniem. Zaczesz je do tyłu. Zbierz kilka pasm, spleć luźno wokół własnej osi i przełóż przez ramię, do przodu. Załóż cienki wianek.

Z WIATREM WE WŁOSACH

Nanieś na pasma fluid wygładzający. Zrób na środku głowy przedziałek. Wysusz pasma, przeczesując je płaską szczotką. Grzywkę rozdziel na boki. Rozwiej włosy suszarką, spryskaj lakierem i załóż wianek.

UROK PENSJONARKI

Włosy wysusz i nanieś na nie krem wygładzający. Zrób krótki przedziałek. Skieruj pasma do tyłu i za uszy. Nad karkiem spleć je w kok typu banan i ciasno upnij spinkami. Fryzurę podkreśl ozdobną opaską.