Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy jako prezydencka para cieszyli się ogromną popularnością. Dziś wciąż wiele osób darzy ich sympatią, choć nie słyszymy o nich tak często. Powszechnie wiadomo, że para świadomie dość mocno wycofała się z życia towarzyskiego, by cieszyć się emeryturą. Zdjęcie, o którym pisze dziś wiele portali nie jest nowe - pochodzi z okresu, kiedy Kwaśniewscy byli młodzi i praktycznie zupełnie anonimowi... 

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy na zdjęciu z młodości 

To zdjęcie śmiało można określić prawdziwą perełką! W takim wydaniu Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich nie widział chyba nikt. Pojawiło się na instagramowym profilu Sentymenty, na którym publikowane są archiwalne zdjęcia znanych osób. Jak podpisał autor posta, rzeczona fotografia byłej pary prezydenckiej pojawiła się w magazynie "Sukces". 1992 roku, czyli na trzy lata przed tym, zanim Aleksander Kwaśniewski został prezydentem. Czy wykonano ją właśnie wtedy? Tego nie wiadomo, ale jedno jest pewne: Kwaśniewscy na zdjęciu z młodości wyglądają doskonale. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy zostali uwiecznienie w strojach w stylu żeglarskim. Była pierwsza dama ma na sobie obcisłe, podkreślające sylwetkę body, a jej mąż nieszablonowy kostium marynarza.

Pod wpisem natychmiast pojawiły się dziesiątki komentarzy. Spora część osób zachwyca się piękną figurą i stylem Jolanty Kwaśniewskiej.

"Jolanta zawsze miła styl",

"Pani Jolanta jaki sztos",

"Co za nogi u P. Jolanty! Co za masa u P. Aleksandra! Zdjęcie roku. Jak zasnąć, jak żyć?",

"Klasa sama w sobie",

"Byłem dumny, kiedy ta para była pierwszą parą".

Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentują się Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy na zdjęciu z młodości. 

Jak wam się podoba? My kochamy takie perełki i jesteśmy zachwycone!

CZYTAJ TAKŻE: