Księżniczka Eugenia jest w ciąży

Księżniczka Eugenia i jej mąż Jack Brooksbank już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Taka informacja pojawiła się na Instagramie rodziny królewskiej. Wszystko wskazuje na to, że na początku 2021 roku na świat przyjdzie kolejne Royal Baby.

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Eugenie i Pan Jack Brooksbank z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka na początku 2021 roku. Książę Yorku i Sarah, księżna Yorku, pan i pani George Brooksbank, królowa i książę Edynburga są zachwyceni wiadomością.

Radosną nowiną pochwaliła się również na swoim Instagramie księżniczka Eugenia. Wnuczka Królowej Elżbiety II zamieściła zdjęcie dziecięcych bucików i napisała, że razem z mężem z ekscytacją oczekują przyszłego roku.

Musimy przyznać, że kiedy media spekulują kolejną ciążę Meghan Markle czy Kate Middleton, to właśnie księżniczka Eugenia sprawiła wszystkim niespodziankę oznajmiając, że spodziewa się dziecka.

Księżniczka Eugenia: chłopiec czy dziewczynka?

Zarówno na Instagramie księżniczki Eugenii jak i Instagramie rodziny królewskiej pojawia się mnóstwo gratulacji i życzeń pod adresem pary. Uwadze Internautów nie umknął fakt, że księżniczka Eugenia zamieściła dziecięce buciki, które zdaniem wnikliwych obserwatorów wskazują, że para spodziewa się chłopca. Jak na razie nie ma potwierdzonej informacji, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Jedno jest pewne królowa Elżbieta będzie miała kolejnego prawnuka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jack and I are so excited for early 2021....

Post udostępniony przez Princess Eugenie (@princesseugenie) Wrz 25, 2020 o 1:18 PDT

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank zostaną rodzicami

Księżniczka Eugenia w 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu z Jackiem Brooksbankiem. Para spotykała się od siedmiu lat, kiedy się zaręczyli. Poznali się podczas jazdy na nartach w szwajcarskim kurorcie i przez pewien czas byli w związku na odległość, kiedy Eugenia przeprowadziła się do Nowego Jorku, żeby robić karierę.

 „Poznaliśmy się, gdy miałam 20 lat, a Jack miał 24 lata i zakochaliśmy się w sobie” – mówiła Eugenia o swoim przyszłym mężu w wywiadzie dla BBC jeszcze przed ślubem. „Mamy te same pasje i priorytety w życiu”.

To cię może zainteresować: Księżniczka Eugenia pokazała bliznę po operacji z dzieciństwa. Komentarze pod zdjęciem zaskakują