Nowe zdjęcia księżniczki Charlotte

W przeddzień narodzin pierwszego dziecka Meghan Markle wszystkie oczy zwrócone są w stronę rodziny królewskiej. Księżna Sussex urodzi lada dzień, a prasa nie przestaje rozpisywać się na wszystkie możliwe tematy związane z nowym royal baby. Wiele serwisów donosi, że decyzją przyszłych rodziców informacja na temat narodzi maluch wcale nie zostanie podana od razu, bo ci chcieliby w spokoju i z dala od ciekawskich spojrzeń całego świata powitać najmłodszego pretendenta do brytyjskiego tronu. Idąc tym tropem niektórzy uważają też, że Meghan już urodziła, ale Pałac wstrzymuje się z ogłoszeniem tej nowiny. Ta wersja zdaje się jednak  być mało prawdopodobna.

Księżniczka Charlotte skończyła 4 lata

Tymczasem jednak na brytyjskim dworze życie toczy się zwykłym torem, a pałac Kensington dba o to, by umilić opinii publicznej oczekiwanie na najmłodsze dziecko w royal family. Nie tak dawno pokazałyśmy opublikowane przez rodzinę królewska zdjęcia księcia Louisa, który niedawno skończył rok. Dziś na oficjalnym profilu rodziny królewskiej pojawiły się kolejne urocze zdjęcia, tym razem księżniczki Charlotte. Dokładnie dziś wypadają czwarte urodziny dziewczynki. Na fotografiach Charlotte pozuje uśmiechnięta. Uwagę zwracają dwie rzeczy: po pierwsze, jak bardzo urosła, odkąd ostatnio można było podziwiać ją na oficjalnych zdjęciach, po drugiej zaś – uderzające podobieństwo do taty! O ile wcześniej można było dopatrywać się w twarzy dziewczynki rysów mamy, dziś oczywiste jest, że jeśli chodzi o urodę Charlotte całkowicie wdała się w księcia Williama. Jeśli jednak zajrzeć do rodzinnego albumu okazuje się, że Charlotte jest także łudząco podobna do królowej Elżbiety, gdy ta była w wieku prawnuczki.

Jak by na to nie patrzeć trzeba uczciwie przyznać, że zwyczaj publikowania najświeższych zdjęć najmłodszych członków rodziny królewskiej w dniu ich urodzin jest naprawdę uroczy i jak nic innego ociepla wizerunek członków royal family. Jak wam się podobają nowe zdjęcia księżniczki Charlotte?