Księżna Kate urodziła syna

To wiadomość dosłownie sprzed chwili: na świat przyszło trzecie dziecko Księżnej Kate i Księcia Williama. Księżna Kate urodziła chłopca. Tą wspaniałą wiadomość przekazał na oficjalnym koncie na Twitterze pałac Kensington.

Trzecie dziecko Kate i Williama to chłopiec. W trakcie porodu, Księżnej Kate towarzyszył Książę William. Poród odbył się w Szpitalu Świętej Marii w Londynie, który już od kilku dni był w stanie gotowości. W godzinach porannych Księżna Kate trafiła do szpitala i po kilku godzinach na świat przyszedł zdrowy synek Kate i Williama. Trzecie Royal Baby urodziło się dokładnie o godzinie 11:01 i ważyło 3,8 kg.

Od samego rana pod szpitalem gromadziły się tłumy gapiów, żeby na bieżąco śledzić, co dzieje się pod szpitalem. Z czasem zacznie przybywać obserwatorów, którzy liczą, że podobnie jak przy narodzinach George'a i Charlotte, Kate i William pokażą swoje trzecie Royal Baby.

Księżna Kate urodziła: jakie imię otrzyma synek Kate i Williama?

Księżna Kate urodziła zgodnie z przewidywanym terminem 23 kwietnia. To ważny dzień dla Brytyjczyków, ponieważ dzisiaj przypada dzień świętego Jerzego - patrona Wielkiej Brytanii. Dzisiaj również pierworodny Kate i Williama, Książę George obchodzi swoje imieniny. Braciszek to na pewno najlepszy prezent dla małego Księcia.

Jakie imię dostanie trzecie dziecko Kate i Williama? Na pewno pałac Królewski poinformuje nas o tym w najbliższym czasie.

Na Twitterze czytamy, że Księżna Kate i dziecko czują się dobrze. Gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!