Książęca para pokazała synka

Wczoraj o godzinie 11.01 czasu lokalnego księżna Kate urodziła synka. Kilka godzin później Książęca para pojawiła się przed szpitalem św. Marii w zachodnim Londynie, żeby oficjalnie pokazać trzecie royal baby. Szczęśliwa Kate trzymała w ramionach trzecie dziecko i z uśmiechem machała do ludzi, zgromadzonych przed szpitalem od samego rana. Książę William czule obejmował Kate i cały czas coś mówił do swojej żony. Chwilę później Książęca para z synkiem odjechała do Pałacu Kensington.

O czym rozmawiali William i Kate pokazując trzecie royal baby?

Podczas oficjalnego zaprezentowania trzeciego royal baby, Księżna Kate i Książę William cały czas rozmawiali i coś pokazywali w stronę tłumu. Brytyjska gazeta "Mirror" ujawniła fragmenty tej rozmowy, dzięki wykorzystaniu profesjolnego czytnika warg. Książę William zapytał Kate, czy "wszystko jest w porządku", na co Kate odpowiedziała twierdząco. Książę William w tłumie dostrzegł osobę, którą prawdopodobnie rozpoznał, dlatego Książęca para pomachała w stronę tłumu.

Gazeta zauważyła również, że Kate zmartwiła się, że jest wietrzenie i dziecku może być zimno, dlatego chwilę potem książęca para z dzieckiem udała się do pałacu.

Księżna Kate urodziła synka: jak wyglądał poród Kate?

Księżna Kate trafiła do szpitala 23 kwietnia w poniedziałek rano, czyli dokładnie w tym dniu, kiedy miała przewidziany termin porodu. Już od samego rana przed szpitalem  św. Marii w zachodnim Londynie gromadziły się tłumy gapiów, chcący powitać trzecie royal baby. Z godziny na godzinę  ludzi przybywało.

O godzinie 11.01 czasu lokalnego, czyli około 12. czasu polskiego Księżna Kate urodziła chłopca. Synek Kate i Williama ważył 3,8 kg i urodził się zdrowy. Informację o narodzinach trzeciego royal baby podano na oficjalnym Twitterze Rodziny Królewskiej.

Siedem godzin po porodzie szczęśliwa Książęca para pojawiła się przed szpitalem, oficjalnie prezentując trzecie royal baby. Jak na razie nie podano, jak będzie miał na imię synek Kate i Williama. Chłopiec jest piąty w kolejce do tronu, wyprzedzając tym samym swojego wujka - księcia Harry'ego.

Księżniczka Charlotte i Książę George przyjechali powitać braciszka

Książę William po narodzinach trzeciego royal baby przywiózł do szpitala Księcia George'a i Księżniczkę Charlotte, żeby poznali braciszka. Książę William wyglądał na szczęśliwego i cały czas uśmiechał się i machał do tłumu.