Księżna Kate i Książę William - kryzys małżeński?

Od kilku miesięcy media donoszą o kłopotach małżeńskich książęcej pary. Odkąd w marcu paparazzi przyłapali Księcia Williama w nocnym klubie w towarzystwie kobiet podczas wyjazdu do Szwajcarii, Księżna Kate zaczęła traktować męża chłodno. Wg brytyjskich tabloidów Kate i William już w maju rozpoczęli terapię małżeńską, ale na oficjalnych wydarzeniach para wciąż zachowywała dystans. Jak księżna Kate i Książę William będą odnosić się do siebie podczas wizyty w Polsce?

Jeszcze w maju na ślubie siostry Księżnej Kate, Pippy Middleton, Kate Middleton trzymała się z dala od Księcia Williama. Media zwróciły uwagę, że para w ogóle ze sobą nie rozmawiała, a wręcz unikała swojego towarzystwa. Księżna Kate skupiła się na siostrze i dzieciach, którymi zajmowała się podczas uroczystości. Relacje między Księżną a Księciem musiały się jednak ocieplić, bo w trakcie weekendowego finału turnieju tenisowego na Wimbledonie Księżna Kate i Książę William wyglądali na szczęśliwych i chyba dobrze się ze sobą bawili. Czyżby terapia małżeńska przyniosła pozytywne efekty?

Para książęca w Polsce

Mamy nadzieję, że to koniec kryzysu w małżeństwie Księżnej Kate i Księcia Williama. Podczas pobytu w Polsce para już zdecydowanie śmielej okazuje sobie uczucia, na zdjęciach widać wzajemną sympatię, Kate i William chętnie uśmiechają się do siebie, nie ma śladu po pełnych chłodu spojrzeniach Kate.

 

Kate and Will attending the Garden Party to honour the Queen, wrapping up Day 1 of the #royalvisitpoland #katemiddleton

Post udostępniony przez Kate Middleton (@hrhcatherinemiddleton) 17 Lip, 2017 o 8:24 PDT