Książęca para, Kate i William, którzy w kwietniu tego roku obchodzili 9. rocznicę ślubu, wyglądają na tak samo zakochaną parę jak w dniu ceremonii. Szczęśliwe małżeństwo cementuje trójka radosnych dzieci: 7-letni książę George, 5-letnia Charlotte i 2-letni książę Louis.

39.urodziny księcia Williama: pamiątkowa fotografia z dziećmi

21 czerwca to szczególna data w królewskim kalendarzu: to nie tylko dzień urodzin księcia Williama, ale też Dzień Ojca, który w Wielkiej Brytanii jest obchodzony 2 dni wcześniej niż w Polsce. Z tej podwójnej okazji na oficjalnym profilu inastagramowym opublikowana została fotografia, którą zrobiła sama Kate. Na superuroczym zdjęciu uwieczniony został moment swawolnych harców dumnego Williama i jego trzech pociech. Tata pozuje na nim z dziećmi na huśtawce, ale to co działo się w kuluarach zdradza kolejne zdjęcie z sesji Kate - widać na nim Williama zupełnie poddającego się zabawom dzieci.

Książę William o ojcostwie i traumie po śmierci matki, księżnej Diany

Trzeba przyznać, że tak swobodnych i pełnych emocji oraz zdradzających skrawek prywatności zdjęć rodziny królewskiej już dawno nie widziałyśmy. Widać na nim szczere emocje i wielką miłość, którą trudno okiełznać i która nie poddaje się etykiecie. O tym jak ważną życiową rolą jest dla księcia Williama ojcostwo i jak wpłynęła na nie śmierć ukochanej matki, księżnej Diany, zdradził w jednym z wywiadów.

ZOBACZ TEŻ: Książę William szczerze o tym, jak przeżył śmierć matki, księżnej Diany

"Posiadanie dzieci to moment, który naprawdę najbardziej zmienia twoje życie. Myślę też, że kiedy przeszedłeś przez coś traumatycznego w życiu, twoje emocje mogą powrócić błyskawicznie" - powiedział.

"Nie ma nikogo, kto by ci w tym pomógł - mówił na temat wychowywania dzieci. Ja zdecydowanie uważam, że ojcostwo jest czasem przytłaczające. Pojawiają się pewne emocje, z którymi nie spodziewałeś się, że będziesz miał do czynienia. Posiadanie dzieci to jedna z najbardziej niesamowitych chwil w życiu, ale także jedna z najstraszniejszych" , wyjaśnił.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) Cze 20, 2020 o 2:30 PDT