Książę William szczerze o ojcostwie

Książę William i Księżna Kate już za niecałe dwa miesiące po raz trzeci zostaną rodzicami. W kwietniu na świecie ma się pojawić trzecie dziecko Kate i Williama. Wszyscy zastanawiają się, jak książęca para poradzi sobie z obowiązkami królewskimi i opieką nad trzecim dzieckiem.

Książę William zapytany przez dziennikarzy na ceremonii Centrepoint Awards, która odbyła się w Pałacu Kensington, o to jak przygotowuje się do narodzin trzeciego dziecka odpowiedział:

Nasze trzecie dziecko ma urodzić się w kwietniu, więc śpię tyle, ile mogę. - przyznał Książę William

Książę William doskonale wie, co znaczy opieka nad dwójką małych dzieci. Czy to doświadczenie przełoży się na trzecie dziecko? Z pewnością tak, jednak przybędzie też dodatkowych obowiązków:

Z dwójką jest w porządku, nie wiem, jak sobie poradzę z trojgiem dzieci. Będę stale zmęczony - dodał Książę William

Książę William nie boi się mówić o trudach bycia tatą

To nie pierwsze szczere wyznanie Księcia Williama na temat ojcostwa. Całkiem niedawno William wyznał, że bycie tatą to wzloty i upadki i diametralna zmiana w życiu.

Istnieją cudowne wzloty, ale i cudowne upadki. To było dla mnie osobiście trudne wyzwanie. Czasami zdarzało mi się borykać z problemami - zmiana z samotnego, niezależnego mężczyzny w męża i posiadanie dzieci to coś co zmienia życie. - mówił Książę William

Książę William na każdym kroku podkreśla ogromną zasługę Kate w roli matki i żony. Widać, że relacje między książęcą parą są cudowne i małżonkowie wspierają się na każdym kroku.

Mam szczęście, że otrzymałem wsparcie od Catherine. Jest niesamowitą matką i fantastyczną żoną. Bardzo kocham moje dzieci, ich posiadanie sprawiło, że wiele się nauczyłem o sobie i o rodzinie. - szczerze wyznał William

Termin porodu Księżnej Kate już coraz bliżej, a my nie możemy doczekać się informacji o narodzinach trzeciego dziecka w Rodzinie Królewskiej, zwłaszcza, że do końca nie wiadomo, czy będzie to jedno dziecko, czy bliźnięta.