Meghan Markle i książę Harry ślub

O zaręczynach i przygotowaniach do ślubu amerykańskiej aktorki Meghan Markle i księcia Harry'ego jest głośno już od dłuższego czasu. Nic dziwnego, w końcu para wygląda jak z obrazka (powstanie o nich nawet film!). Markle i książę Harry planują wziąć ślub w połowie maja i już wiadomo, że będzie to niezapomniana królewska uroczystość. Na weselu mają zagrać Sam Smith i/lub Ed Sheeran, a Meghan już wybiera suknię ślubną (jak podają brytyjskie media cały budżet przeznaczony na suknię i dodatki ślubne opiewa na kwotę, bagatela, 400 tysięcy funtów brytyjskich (jakieś 2 miliony złotych). Prawdopodobnie zaprojektuje ją dom mody Alexander McQueen, podobnie jak w przypadku Kate Middleton.

Książę Harry rzuca nałóg

Jest tylko jeden warunek, który postawiła Meghan Markle Harry'emu przed ślubem - książę musi rzucić palenie. Przyszła żona chce bowiem bardzo szybko zajść w ciążę, a nałóg nikotynowy może być problemem. 

Meghan Markle jest starsza od swojego narzeczonego o cztery lata i, jak donoszą media z Wysp, bardzo chciałaby już zostać mamą. Książę Harry obecnie skutecznie pokonuje nałóg palenia, dla swojej przyszłej żony schudł też prawie 5 kilogramów (aktorka poprosiła go o to całkiem niedawno). To się nazywa pełne poświęcenie.