Książę Harry i Meghan Markle: jakie są szczegóły ślubu książęcej pary?

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle ma się odbyć wiosną 2018 roku, dlatego już ruszyły przygotowania do tego wielkiego wydarzenia w rodzinie królewskiej. Para książęca zaczęła już planować, jak ma wyglądać ich ślub.

Chociaż Harry i Meghan chcieliby zaplanować uroczystość tak, jak to sobie wymarzyli, to jednak ślub w rodzinie królewskiej rządzi się swoimi prawami, na które nie mają wpływu.

Wiadomo, że ślub księcia Harry'ego i Meghan odbędzie się w historycznej kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor. W tym miejscu ślub brali m.in. kuzyn Harry'ego Peter Philips i Autumn Kelly, a także książę Karol i Camila Parker-Bowles. Ceremonia jest planowana na maj 2018 roku. Przed uroczystością Meghan Markle, która jest protestantką, ma zostać ochrzczona w obrządku anglikańskim.

Książę Harry chce, żeby ślub był w miarę możliwości wydarzeniem prywatnym:

Ostatnią rzeczą jakiej chce Harry to ślub widowiskowy i pompatyczny. Chce wziąć ślub w katedrze St George’s Chapel w zamku Windsor. To by zapobiegło wielkiemu medialnemu szumowi i pozwoliło zachować maximum prywatności, której Harry tak chce. Nie ma wątpliwości jednak, że rodzina królewska będzie go wspierać i pojawi się gdziekolwiek Harry postanowi się ożenić. - donosi magazyn  "Us Weekly"

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: kto zostanie świadkiem?

Jak informuje magazyn "Us Weekly" wiadomo już kto zostanie świadkiem na ślubie Harry'ego. Ta informacja chyba nikogo nie zdziwi: książę Harry chce, żeby jego świadkiem na ślubie został jego brat William.

Harry ma wielu przyjaciół, ale nie wyobraża sobie, żeby ktokolwiek inny niż William mógł być jego świadkiem. - informuje magazyn

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: George i Charlotte mają też swoje zadania

Jak donoszą zachodnie media na ślubie Harry'ego i Meghan ważna rola przypadnie również dzieciom Kate i Williama. Księżniczka Charlotte i książę George mają  sypać kwiaty w kościele przed państwem młodym oraz podawać obrączki w trakcie ślubu Harry'ego i Meghan. To dla małych książąt na pewno będzie też wielkie wydarzenie.

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: plotki na temat świadkowej Meghan

Wiadomo, że zawsze przy wielkich uroczystościach, a na pewno dla Brytyjczyków ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle jest takim wydarzeniem, muszą być jakieś plotki. Podobno wszyscy się zastanawiają, kogo Meghan poprosi na swoją świadkową. Plotkuje się, że świadkową Meghan ma być księżna Kate, która do tego czasu już urodzi bliźniaki. Ale na razie są to tylko plotki.

Nas bardzo ciekawi jak będzie wyglądała suknia ślubna Meghan Markle. Jedno jest pewne: Meghan jest śliczną kobietą, więc w każdej sukni ślubnej na pewno będzie wyglądała wyjątkowo.