Bransoletka Księcia Harry'ego: co oznacza?

Jeśli ktoś interesuje się życiem rodziny królewskiej, a zwłaszcza książęcą parą: Meghan i Harrym, na pewno zauważył na zdjęciach, że książę Harry zawsze ma na swoim nadgarstku bransoletkę. Wszyscy zastanawiają się, co oznacza bransoletka na nadgarstku księcia Harry'ego, którą książę nosi od 20 lat. W końcu tajemnica bransoletki Harry'ego wyszła na jaw.

Okazało się, że bransoletka, którą Harry nosi cały czas na nadgarstku, ma dla niego duże znaczenie. Książę Harry otrzymał tę bransoletkę po śmierci księżnej Diany.

Karol po pogrzebie Diany spakował walizki i zabrał synów do Afryki. Tam z dala od plotek i medialnego szumu, rodzina królewska mogła w spokoju przeżyć żałobę po śmierci księżnej Diany.

Książę Harry i książę William dostali metalowe bransoletki od jednego z mieszkańców. Jak głosi tradycja bransoletka miała przynieść chłopcom szczęście w życiu. Trzynastoletni książę Harry od tamtego czasu nosi bransoletkę, która przypomina mu tę sentymentalną podróż i nie pozwala zapomnieć o mamie.

Po raz pierwszy byłem w Afryce w 1997 roku, gdy zmarła moja mama. Tata kazał mi i bratu spakować torby i powiedział, że jedziemy do Afryki uciec od tego wszystkiego -  powiedział w ubiegłym roku książę Harry dla Town&Country.

Na wielu zdjęciach, również tych oficjalnych: z zaręczyn i ślubu widać, że Harry nie rozstaje się ze swoim "talizmanem szczęścia". Oby przynosił mu szczęście przez całe życie.