Najpopularniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, regularnie dzieli się swoimi wizjami. Najczęściej opowiada o nich na swoim kanale w serwisie YouTube, ale czasem zwraca się bezpośrednio do mediów. Ostatnio szerokim echem odbiła się jego przepowiednia na temat ważnego zadania dla Polaków i krajach Wschodu. Niedawno zaś zdecydował się na rozmowę z portalem o2.pl, któremu zdradził swoją wizję na rozpoczynającą się jesień. Krzysztof Jackowski z zaskakującą wizją o październiku. Co dokładnie nas czeka?

Co mówi Krzysztof Jackowski o październiku?

Krzysztof Jackowski zazwyczaj dzieli się przewidywaniami na tematy polityczne, społeczne i medialne. Od czasu do czasu udowadnia, jak spełniają się jego wizje. Teraz został jednak zapytany o przeczucia na temat pogody na październik oraz całą nadchodzącą jesień przez portal o2.pl. Co w tej kwestii przepowiada polski jasnowidz? Podobno czeka nas wielka niespodzianka.

– Mam wrażenie, że pogoda nas jeszcze rozpieści. Oczywiście nie w taki sposób, że w październiku będzie 30 stopni, bo to jest już astronomicznie prawie niemożliwe, bo słońce będzie za nisko i za krótko w ciągu dnia nad naszymi głowami – rozpoczął Jackowski. 

– Mam przeczucie, że tak jak wrzesień był ciepły, wręcz letni, jednak z pewnymi wyrywkami – bo wiadomo, że od października to już jest jesień – tak październik będzie podobny, też z pewnymi przerywnikami, ale podobnie pięknymi temperaturami, jak na październik dość wysokimi – zakończył jasnowidz.

Zobacz też:

Jasnowidz Jackowski: jesienią czeka nas niespodzianka

Krzysztof Jackowski zapowiada więc, że październik może nas jeszcze sporo zaskoczyć pogodą, mimo iż wszyscy spodziewają się już raczej spadających temperatur. Czy to będzie najcieplejsza jesień do tej pory?

Jasnowidz dodał na koniec rozmowy, że pogoda w Polsce i na świecie na szczęście jest apolityczna i "daje nam naprawdę coś dobrego". Można więc śmiało zakładać, że czeka nas złota polska jesień, co dla wielu jest wielką niespodzianką.

Przeczytaj także:

 

Zobacz także: