"Potwierdzamy i z góry dziękujemy za wszystkie gratulacje", tak 1 września tego roku Krzysztof Bosak poinformował na Facebooku, o tym, że niedługo zostanie ojcem. Jego żona, Karina była wtedy w 7. miesiącu ciąży. 

Krzysztof Bosak został ojcem. Jakie imię będzie nosił syn pary?

15 listopada lider Konfederacji pochwalił się na Twitterze zdjęciem z już powiększoną rodziną. Na świat przyszedł syn pary. Lider Konfederacji we wpisie nie tylko zdradził imię nowo narodzonego dziecka, ale skierował też czułe słowa do żony. Podziękował też personelowi medycznemu

 "W ostatnich dniach nasza rodzina powiększyła się! W domu z nami jest już Artur Maksymilian. Wielkie podziękowania dla @KarinaBosak, która dzielnie znosiła trudy ostatnich miesięcy. Dziękuję także lekarzom i położnym, którzy opiekowali się Kariną i Arturem podczas ciąży i porodu".

Zobacz też:Władysław Kosiniak-Kamysz został po raz drugi ojcem. Córeczka dostała urocze imię!

Pod wpisem posypała się lawina gratulacji dla świeżo upieczonych rodziców. Krzysztofa Bosaka chyba bardzo rozczulił ten rodzinny moment, bo pozwolił sobie na więcej niż zwykle emocji i zdradził, że synek urodził się zdrowy i ma pogodne usposobienie.

"Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje! Pozdrowienia dla wszystkich mam oczekujących dziecka i rodziców opiekujących się maluchami!", napisał w social mediach.