Krystyna Pawłowicz i jej wpis po narodzinach royal baby

Kiedy cały świat przesyła życzenia i gratulacje dla Meghan Markle i księcia Harry'ego z okazji narodzin syna, posłanka Krystyna Pawłowicz zamieszcza na Twitterze skandaliczny komentarz.

"A ślicznemu małemu Alfie Evansowi królowa Elżbieta nie okazała „łaski” i nie chciała go uratować ... Cieszą się tylko z własnych,bogato urodzonych dzieci i wnuków..." - napisała Krystyna Pawłowicz.

Przypomnijmy 2-letni Alfie Evans cierpiał na niezidentyfikowaną chorobę neurologiczną i w kwietniu 2018 roku został odłączony od aparatury podtrzymującej życie. Do królowej Elżbiety II była wtedy kierowana petycja w sprawie chłopca. 

Skandaliczny wpis Krystyny Pawłowicz obarczającej królową Elżbietę II za tę sytuację wywołał prawdziwą burzę w Internecie.

Wpis Krystyny Pawłowicz o royal baby oburzył Internautów

Internauci mocno zareagowali na komentarz Krystyny Pawłowicz po narodzinach royal baby. Oburzeni pisali: "Jezu Chryste, czy chociaż przez chwilę nie możemy się pocieszyć czyimś szczęściem??!! Tak, zrobili bardzo źle z A.E. , ale czy naprawdę każda sytuacja musi być dla Pani pretekstem do wbicia szpilki??!!". 

Pawłowicz na ten wpis odpowiedziała: "Dla każdych rodziców życie ich dzieci jest ważne i piękne.Trzeba przypomnieć i wytykać hipokryzję..."

Internauci nie wchodzili w dalsze dyskusje z posłanką, a jeden z nich napisał, że jest to żałosne i smutne i nie warto tego komentować.

A Wy co myślicie o wpisie Krystyny Pawłowicz po narodzinach royal baby?