Kourtney Kardashian pokazała rozstępy

Siostry Kardashian są znane z idealnie wyedytowanych zdjęć, na których prezentują swoje wyćwiczone sylwetki. Ich retusz jest często wręcz nie do wykrycia. Przez to już dawno przyzwyczaiłyśmy się do oglądania ich w nienagannym wydaniu. Teraz jednak najstarsza z sióstr, Kourtney Kardashian podzieliła się na Instagramie nieprzerobionym zdjęciem, na którym widać jej rozstępy. Fotografia została udostępniona na profilu lifestyle’owej marki Poosh, której Kourtney Kardashian jest  właścicielką. Na zdjęciu celebrytka pozuje na łodzi w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym, a za nią rozciąga się widok na morze. Fani zachwycili się widząc, że Kourtney nie usunęła ze zdjęcia swoich rozstępów. W komentarzach na celebrytkę spłynęła fala pochwał: „Rozstępy! Na Kardashiance! Właśnie dlatego jesteś moją ulubioną”, „Rozstępy tylko dodają Ci urody”. Na komentarz „Dziękuję, że nie usunęłaś ze zdjęcia swoich rozstępów” odpisała sama Kourtney: „Uwielbiam moje małe paseczki”!

Kourtney Kardashian cieszy się wakacjami z dziećmi

Choć rozstępy nie są niczym specjalnym, z pewnością nie często widuje się je na którejś z sióstr Kardashian. Kim Kardashian nie raz wspominała, że nieustannie z nimi walczy i robi co może, aby nie pojawiło się ich więcej. Kourtney Kardashian najwyraźniej nie podziela zdania siostry i nie wstydzi się pokazać swoich niedoskonałości. Zdjęcie w kostiumie nie jest jedynym, które Kourtney wstawiła z wakacji. Na jej profilu pojawiła się fotografia, na której wspólnie z dziećmi ogląda zachód słońca.

- Spędziłam najwspanialszy wieczór z moimi dziećmi. Jestem wdzięczna za tych ostatnich parę tygodni we Włoszech i zachwycona Boskim stworzeniem. Mogę tylko płakać (łzami szczęścia)

Kourtney Kardashian o tym jak się czuła, gdy zakładała własny biznes

W niedawnym wywiadzie Kourtney Kardashian opowiedziała o swojej marce Poosh. Wyznała, że czuła presję ze strony rodziny, aby znaleźć jakiś biznes dla siebie.

- Kiedyś robiliśmy wszystkie projekty razem, więc kiedy zaczęliśmy się rozdzielać nie wiedziałam co sama mam robić. Wtedy chciałam się skupić na byciu mamą, nie chciałam nic innego

Przyznaje jednak, że gdy znalazła chwilę i przysiadła do swoich projektów, zdała sobie sprawę, że pasują one do jej życia i nie przytłaczają jej. Wtedy praca stała się satysfakcjonująca. Przywołuje, że jej mama zawsze nakłaniała ją do robienia czegoś, co będzie kochać, bo wtedy nie będzie czuła, że naprawdę pracuje. Teraz Kourtney Kardashian przyznaje, że znalazła to, czego szukała. Gratulujemy!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Poosh (@poosh) Sie 12, 2019 o 5:15 PDT