Wielu z nas zastanawia się, jak przyciągnąć pieniądze, aby cieszyć się dobrami przez dłuższy czas. W tym celu powinniśmy skupić się na ściągnięciu ich do swojego domu, który jest naszym azylem. Pomóc może koperkowy rytuał na pieniądze. Nie jest on skomplikowany i korzystały z niego już nasze babcie. Sam zobacz, jak wykonać go krok po kroku, aby był skuteczny. 

Koperkowy rytuał na pieniądze

Nasze babcie miały różne sposoby na to, aby zapewnić sobie pomyślność losu. Ich ulubionym rytuałem było jednak smużenie ziół, które potrafi zdziałać cuda w wielu dziedzinach naszego życia. 

Zobacz także: 

Kij szałwiowy chroni przed plotkarzami, kadzidło z werbeny zapobiega przyciąganiu złych mocy, a co działa na pieniądze? Okazuje się, że pod tym względem niezastąpiony jest produkt, który zapewne każdy ma w swojej kuchni, czyli... koper

Smużenie ziół: koper na pieniądze

Koper to nie tylko przyprawa popularna w polskiej kuchni. To także produkt, który ma magiczne właściwości i jest w stanie przyciągnąć do nas pieniądze. 

Zobacz także:

Weź duży pęczek kopru, a następnie odłóż go na kilka dni w ciepłym pomieszczeniu. Roślina musi bowiem uschnąć, aby nabrała magicznych mocy. Gdy już będzie odpowiednio przygotowana, możesz przejść do wykonania rytuału.  

Zobacz także:

Zapal wyschnięty pęczek kopru i zgaś płomień, aby roślina delikatnie się tliła. Kluczowy tu jest dym. Połóż na stole portfel. Przejść pomieszczeniach w swoim domu i okadź koprem wszystkie kąty mieszkania. Następnie zrób to samo z portfelem. Potem możesz ugasić tlący się koper pod wodą. Następnie schowaj portfel i z każdym dniem ciesz się powiększaniem stanu swojego konta.