Jeśli chcesz wygraćjeden z 10 zestawów płyt CD: "I really Love You" i "Je t'aime" ufundowanych przez Magnetic Records w konkursie, odpowiedz (max. 7 zdań) na pytanie:

Co dla Ciebie oznacza: "każda miłość jest pierwsza"...


Odpowiedź zamieść na forum, w wątku konkursowym do 19 czerwca 2011 roku. Każda zarejestrowana użytkowniczka serwisu kobieta.pl, która umieści w komentarzach swoją wypowiedź ma szansę wygrać płyty CD "Je t'aime" i "Ireally Love You". Nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi, a listę laureatów opublikujemy do 30 czerwca 2011 r. w serwisie kobieta.pl. Użytkowniczki, które wygrają, otrzymają od nas Prywatną Wiadomość w swoim profilu w serwisie kobieta.pl.

Nagrody:


Je t‘aime –  zmysłowy i emocjonalny lounge we francuskim wydaniu. To płyta doskonała na Walentynki, znakomicie sprawdzi się jako gorące i nastrojowe tło romantycznego wieczoru we dwoje.
Jej rozleniwiające tempo i francuskie teksty przeniosą w pełen pokus kolorowy świat zmysłów, który uwiedzie nie tylko zakochanych.


I Really Love You  – (2CD)
to opowieść o męskiej wrażliwości. Pozytywne, gitarowe nagrania składają się na pełen emocji album, z którego wyłania się obraz mężczyzny dojrzałego, dalekiego od wizerunku nieodpowiedzialnego chłopca. To historie miłości wyśpiewane przez mężczyzn, które urzekają szczerością i wzruszają nie tylko kobiety. Doskonały prezent na Walentynki dla dwojga.

Przeczytaj regulamin

Drogie użytkowniczki. Przepraszamy za opóźnienia związane z rozstrzygnięciem tego konkursu. Poniżej lista laureatów:

koko
jula125
haneczkab9
madzia2406
ma_gd_a
pysia123
gosia1502
aleksa123
lenk_a
mada89

Gratulujemy!