Zapraszamy wszystkie Czytelniczki, a także... Czytelników Claudii do zabawy! :-)

Aby wziąć udział w konkursie należy prawidłowo odpowiedzieć na pytania w poniższym formularzu.
Do każdego pytania są trzy odpowiedzi do wyboru, jedna z nich jest prawidłowa. Mamy także jedno pytanie otwarte. Chcemy poznać Waszą opinię na temat nowej i odmienionej Claudii.
Odpowiedzi na pytania znajdują się w majowym wydaniu Claudii. Wystarczy kupić nowy numer i wypełnić formularz, aby mieć szansę na wygranie fantastycznych nagrodód.
A do wygrania są:

1. Thermomix® TM6 i stacja gotująca Thermomix Friend® – idealna para w świecie gotowania!

Wielofunkcyjne urządzenie Thermomix® TM6 ma teraz nowego pomocnika. Thermomix Friend® to inteligentne i funkcjonalne wsparcie dla urządzenia Thermomix®. Dzięki tej parze przyjaciół możesz więcej! Więcej dań w jednym momencie, więcej porcji i więcej czasu zaoszczędzonego w kuchni. Za sprawą równoczesnego gotowania stacja Thermomix Friend® przejmuje część zadań urządzenia Thermomix®. Urządzenia łączą się ze sobą za pomocą Bluetooth® - wtedy Thermomix® TM6 wysyła stacji Thermomix Friend® automatycznie instrukcje, pozwalające na równoczesne gotowanie w obu urządzeniach. Na platformie Cookidoo® znajdziesz przepisy specjalnie dedykowane stacji Thermomix Friend®, które pozwolą Ci odkryć możliwości najlepszego asystenta w świecie gotowania. Szczegóły na: www.thermomix.pl

2. Ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 660. Automatyczny ekspres ze specjalną funkcją Easy Spumatore idealnie spienia mleko do domowego latte art. Urządzenie ma również wbudowany Bluetooth.
www.nivona.pl

Zobacz także:

3. 3 karty podarunkowe KappAhl o wartości 150 zł
www.kappahl.com

4. 6 torebek damskich marki Ochnik.
Torebka wykonana jest z połączenia dwóch tworzyw, słomki oraz skóry ekologicznej o ciekawym kształcie tzw. koszyka. Na uwagę zasługują ozdobne, bambusowe rączki. Model wyposażony jest również w odpinany pasek, co umożliwia noszenie torebki na ramieniu. Do wygrania w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i beżowej
www.ochnik.com

5. 5 zestawów kosmetyków Nuxe z wegańskiej linii VERY ROSE
www.pl.nuxe.com