Zelmer jest jedną z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm, która z sukcesem buduje swoją markę już od przeszło 60 lat. Firma jest liderem na polskim rynku AGD i dużym graczem międzynarodowym, eksportującym swoje produkty aż do 27 krajów świata. W opinii konsumentów marka Zelmer jest synonimem trwałości, a jej produkty wyróżnia niezawodność, funkcjonalność, innowacyjność i nowoczesny design.

Garnki - nieodłączny element każdej kuchni. Wraz z postępem  i przemianami społecznymi zmieniają się wymagania i potrzeby konsumentów.  Zmieniają się urządzenia na których gotujemy czego przykładem są  płyty indukcyjne. Mało kto zdaje sobie sprawę, że jakość garnków wpływa nie tylko na jakość przyrządzanych potraw, łatwość obsługi, możliwość mycia w zmywarkach ale  również na zużycie energii. W odpowiedzi na aktualne trendy marka  Zelmer prezentuje
Garnki z linii Satino - Jest to zestaw pięciu naczyń do różnych zastosowań  o pojemności:  1.5L , 2,5L, 2 x 3L, 4.5L. Zostały one wykonane ze specjalnej  stali nierdzewnej 18/10 co czyni je odpornymi na korozję oraz na różnego rodzaju odkształcenia i zarysowania, jak również nadaje im elegancki i lśniący wygląd . Bez trudu wytrzymają stosowanie metalowych akcesoriów , są bardzo łatwe w czyszczeniu, nadają się na wszystkie rodzaje płyt  ( w tym indukcyjne) , można je myć w zmywarkach, są bardzo energooszczędne co zostało potwierdzone odpowiednimi badaniami i certyfikatami w Instytucie Energetyki. Wygodne metalowe uchwyty zostały przytwierdzone w taki sposób aby się nie nagrzewały. Pokrywki,  z otworem, wykonane  z hartowanego szkła dobrze przylegają do garnków.Garnki z linii Provesta  to zestaw pięciu naczyń o pojemności 1.5L, 3L, 4,5L, 2.5L, 3L wykonanych ze specjalnej stali  nierdzewnej - takie garnki spokojnie wystarczą użytkownikowi na długie lata.  Stal wypolerowana jest na wysoki połysk, dzięki czemu  garnki posiadają elegancki wygląd i są łatwe w zmywaniu, można je także bez problemu myć w zmywarkach.  Grube, potrójne dno zapewnia, potwierdzoną badaniami,  energooszczędność.  Metalowe pokrywki z podwójnymi otworami  zapewniają odprowadzenie nadmiaru pary przy gotowaniu .  Nienagrzewające się uchwyty zostały pokryte warstwą czarnego silikonu, dzięki czemu są one w stanie wytrzymać temperaturę 200°C. W dodatku uchwyt jest wygodny i nie wyślizguje się z dłoni.  Garnki przystosowane są do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym także kuchenek indukcyjnych,Już teraz możesz wygrać jeden z 8 zestawów garnków Zelmer. Mamy dla Was:
4x zestaw garnków Zelmer z linii Satino
4x zestaw garnków Zelmer z linii Provesta
Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie, wypełnij formularz -
kliknij TUTAJ
UWAGA: Zanim wypełnisz formularz, obejrzyj film

Każdy uczestnik konkursu ma prawo zakupić na  dowolny garnek marki ZELMER dostępny w sklepie internetowym z rabatem dodatkowym 10%. Aby nabyć produkt promocyjny, należy wpisać kod w koszyku, w polu „Wprowadź kod promocyjny” i kliknąć w przycisk „dodaj”. Kod rabatowy ważny jest tylko przez okres trwania konkursu i jest dostępny po wypełnieniu ankiety.

Zobacz także:

Nagrodzimy najciekawsze prace, a listę laureatów opublikujemy do 12 lipca 2013 r. w serwisie kobieta.pl. Użytkowniczki, które wygrają, otrzymają od nas Prywatną Wiadomość na podany w profilu lub w komentarzu adres mailowy.
Przeczytaj regulamin

Na Wasze zgłoszenia czekamy w dniach 21 czerwca do 4 lipca 2013 r.

Lista laureatów:

Garnki z linii Satino
Bronisława Łakota
Magdalena Feldmann-Siejek
Agnieszka Kik-Rostkowska
Adrianna Gradowska

Garnki z linii Provesta
Lidia Czyżewska
Joanna Grzelak
Katarzyna Drab
Anna Rusak

Gratulujemy!