Przygotuj się na trudne dni

I wcale nie chodzi o nadchodzącą falę upałów. Najbliższe dni będą dla wielu z nas pełne niepokoju i nerwowości. A wszystko to za sprawą ułożenia planet, a dokładniej koniunkcji Merkurego i Plutona. Co to oznacza dla naszego samopoczucia?

Przed nami trudny czas. Będziemy targani różnymi emocjami, które często nam będzie opanować. Nie ma co doszukiwać się w sobie, co robimy nie tak. To układ planet sprawi, że będziemy tak się czuć.

W ciągu kilku najbliższych dni wszystkie znaki zodiaku odczują niepokój, zaczną zamartwiać się, co przełoży się na podejmowane przez nie decyzje. Im wcześniej zdamy sobie sprawę z sytuacji, na którą nie mamy wpływu, tym jest szansa, że unikniemy nieprzemyślanych decyzji i z większą uwagą skupimy się na naszych zachowaniach.

Jakie emocje przyniesie koniunkcja Merkurego i Plutona?

  • Nerwowość

Najbliższy czas szykuje dla nas wewnętrzny niepokój i drażliwość. Staniemy się nerwowi, co przełoży się na relacje z naszymi najbliższymi. Niestety będzie to miało również wpływ na nasze życie zawodowe. Nie każdy szef czy współpracownik okaże się dla nas wyrozumiały. A argumenty, że na nasze zachowanie ma wpływ planet nie każdego przekonają. Za tym układem planet może iść to, że będziemy chcieli przejąć nas wszystkim i wszystkimi kontrolę. Nie każdemu może się to spodobać. To będzie rodziło konflikty i nieporozumienia. Ale można się do tej sytuacji przygotować. Trzymaj nerwy na wodzy i znajdź zajęcie, które pomoże Ci to opanować.

  • Niepokój

To kolejne uczucie, które nami zawładnie w najbliższym czasie. Nikt nie lubi tego stanu. Odczuwanie wewnętrznego niepokoju sprawia, że nie możemy się odprężyć i zrelaksować. Nic nie daje nam ukojenia. Najlepszą radą jest zapanowanie nad tym stanem. Nie pozwól, żeby te emocje zawładnęły twoim ciałem i umysłem. 

  • Zamartwianie się

Koniunkcja Merkurego i Plutona przyniesie ze sobą oprócz niepokoju i nerwowości kolejny stan, który nie każdy lubi odczuwać. W głowie będą powstawać różne obawy i podejrzenia. Możesz nagle zacząć zastanawiać się, czy szef nie chce cię zwolnić lub czy partner cię nie zdradza. Każda rozmowa twoich koleżanek bez twojego udziału będzie wzbudzać wewnętrzny niepokój i strach. Fantazja weźmie górę nad realnym stanem sytuacji. Rada: nie daj się zwariować.

Przeczytaj także:

Zobacz także: