Piątek 13 uznawany jest za pechowy dzień. Ludzie uważają, że są rzeczy, których pod żadnym pozorem nie można robić w piątek 13, żeby nie ściągnąć na siebie pecha. Okazuje się, że możemy dopomóc szczęściu także w inny sposób. Zamiast omijać szerokim łukiem czarne koty i drabiny, po prostu zrób to w piątek 13. Dzięki jednej rzeczy jesteś w stanie przegonić pecha, a nawet ściągnąć na siebie fortunę.

Koniecznie zrób to w piątek 13. Dzięki temu pech ci nie grozi, a nawet przyciągniesz fortunę

Już w starożytności uważano, że 13 jest pechowa. Babilończycy uznawali bowiem tuzin za szczęśliwy, a jak wiadomo - po 12 zawsze nadchodzi 13, która w związku z tym została uznana za symbol pecha. Piątek 13 wywodzi się natomiast z Biblii - podczas ostatniej wieczerzy przy stole zasiadło 13 osób, natomiast Jezus został ukrzyżowany w piątek. To wszystko sprawiło, że do dziś obawiamy się tego dnia.

Zobacz także:

Okazuje się jednak, że wystarczy poznać prosty rytuał, dzięki któremu piątek 13 nie będzie nam straszny. To właśnie on może sprawić, że pozbędziemy się pecha, ale nie tylko. Okazuje się, że to też rytuał przyciągający pieniądze - a magia w piątek 13 jest wyjątkowo silna, więc warto to wykorzystać. 

Rytuał na piątek 13

Do przygotowania tego rytuału potrzebny wam będzie czarny marker oraz banknot o wysokim nominale - im wyższy, tym lepiej. 

Weź czarny marker i namaluj na wewnętrznej stronie dłoni pięcioramienną gwiazdę. Jest to symbol ochrony przed złymi duchami. Następnie weź do tej samej ręki banknot o wysokim nominale. Teraz wypowiedz słowa: "Ile drzew rośnie w lesie, tak rośnijcie pieniądze. Banknocie przynieś mi bogactwo". 

Pamiętajcie, żeby gwiazdy nie ścierać przez cały dzień. Dzięki temu zło nie będzie wam straszne.

Zobacz także:

Wierzycie w tego typu rytuały? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także: