Wielkanoc to wyjątkowe święto, ale pełne przesądów. Zwłaszcza dotyczących jej poszczególnych symboli. Ostatnio pisałyśmy, że ten element palmy wielkanocnej zapewnia bogactwo. Okazuje się jednak, że nie tylko w ten sposób jest ona w stanie przynieść nam szczęście w finansach. Zrób to w Niedzielę Palmową, a fortuna spadnie ci z nieba. 

Zrób to w Niedzielę Palmową

Niedziela Palmowa ma miejsce zawsze tydzień przed samą Wielkanocą. To święto upamiętniające wjazd Jezusa do Jerozolimy. Osoby wierzące udają się wówczas do kościoła z palmami, które zostają poświęcone przez kapłana. To właśnie one są w stanie przyciągnąć do nas szczęście w finansach.

Okazuje się, że po powrocie do domu musimy zrobić jedną rzecz, która przyciągnie do nas małą fortunę. Sami zobaczcie, o co konkretnie chodzi. 

Zobacz także: 

Palma wielkanocna przyciągnie do ciebie bogactwo

Palma wielkanocna ma wyjątkową symbolikę. Oznacza odrodzenie i zwycięstwo życia nad śmiercią, co jednocześnie daje nadzieje na lepsze jutro. Okazuje się, że przede wszystkim pod jednym względem. 

Gdy wrócimy z kościoła z palmą, powinniśmy od razu uderzyć nią trzy razy o ścianę naszego mieszkania. Wówczas zapewnimy sobie przychylność finansową na cały kolejny rok, ale tylko pod jednym warunkiem.

Żeby ten rytuał zadziałał, musicie pamiętać o tym, żeby pozostawić tę palmę w domu do kolejnych świąt. Nie można zatem jej wyrzucić, ani spalić. Dopiero w kolejnym roku, gdy następna Wielkanoc minie, możecie spalić ozdobę, jednocześnie wymieniając ją na świeżą.

Zobacz także:

Na szczęście nie musicie przez cały rok trzymać palmy na widoku. Wystarczy schować ją na dnie szafy, a z pewnością nam dopomoże.

A wy wierzycie w tego typu przesądy? Zostawiacie palmy wielkanocne na szczęście? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także: