Święta z reguły dodają magii do naszych czynności. Świadczy o tym nie tylko atmosfera Bożego Narodzenia, ale też działanie innych wydarzeń, które mają swoje podłoże religijne lub ludowe. Jednym z nich są Zielone Świątki. Tego dnia musimy pamiętać o pewnej rzeczy, która jest symbolem tego święta. To właśnie ona może przynieść nam pomyślność losu. Zrób tę 1 rzecz w Zielone Świątki, a przyciągniesz do swojego domu pieniądze i szczęście.

Zrób tę 1 rzecz w Zielone Świątki

Zielone Świątki to ludowa nazwa kościelnego święta, jakim jest Zesłanie Ducha Świętego. Jednym z jego obrzędów jest dekorowanie domów i świątyń zielonymi roślinami, a przede wszystkim jedną z nich. Symbolem Zielony Świątek jest bowiem tatarak.

To właśnie ta długa trawa powinna znaleźć się tego dnia w naszych domach. Jeżeli o to nie zadbamy, możemy mieć pecha przez cały rok. Gdy tatarak znajdzie się w naszym domu, przyniesie nam szczęście w kolejnych miesiącach. Szczególnie może nas wesprzeć pod względem finansowym, ale pod 1 warunkiem - musimy bowiem wykonać rytuał z użyciem tataraku. 

Zobacz także: 

Zielone Świątki - rytuał z tatarakiem

Nie od dziś wiadomo o cudownych, magicznych właściwościach tataraku. Niedawno pisałyśmy, że ta 1 rzecz w portfelu przyciąga pieniądze oraz przedstawiałyśmy rytuał szeptunek na wielką miłość, do którego używa się właśnie tej rośliny. Okazuje się, że tatarak może też przyciągnąć do nas pieniądze. 

Rytuał na pieniądze w Zielone Świątki należy wykonać skoro świt. Wystarczy wziąć jedną gałązkę trawy i wyjść z nią na słońce. Promienie ogrzeją roślinę i nadadzą jej mocy. Potem powinniśmy przyłożyć tatarak do ust i zagwizdać w niego - ta trawa potrafi bowiem wydawać dźwięki. Następnie urwijcie kawałek rośliny i włóżcie go do portfela. Pozostałą część schowajcie natomiast do szuflady z biżuterią

Ten rytuał jest banalnie prosty, a potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Przekonajcie się o tym samodzielnie już w tegoroczne Zielone Świątki. 

Zobacz także:

Zobacz także: